Nowa linia robotów sprzątających yeedi vac series

Firma yeedi wypuściła nową, ulepszoną serię robotów yeedi vac series, w tym jeden model ze stacją samoopróżniającą.

yeedi vac series

Marka Yeedi jest obecna ze swoimi produktami w Polsce od ponad roku. Ten producent robotów sprzątających przebojem wszedł na nasz rynek i dzielnie sobie radzi na niezwykle konkurencyjnym podwórku, gdzie niemal każdy producent elektroniki użytkowej ma w swojej ofercie podobne urządzenia.

Yeedi projektuje inteligentne roboty odkurzające dla produktywnych ludzi. Odkurzacze automatyczne pomagają ludziom cieszyć się łatwym i przyjemnym życiem dzięki innowacjom. Od wysokowydajnego, głębokiego czyszczenia po filozofię projektowania „ustaw i zapomnij”. Jak zapewnia producent zestaw robotów odkurzających yeedi pozwala na więcej.

Cechą charakterystyczną wyrobów sygnowanych marką yeedi jest doskonałe, solidne i niezwykle estetyczne wykończenie, użycie wysokiej klasy materiałów, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnej cenie

Odkurzacze automatyczne yeedi są wystarczająco mocne, aby sprzątać po zwierzętach domowych i dzieciach, a jednocześnie wystarczająco ciche, aby można było ich używać podczas internetowych rozmów konferencyjnych.

Nowa seria odkurzaczy yeedi vac series z 2021 roku

Do tej pory dostępne były na naszym rynku dwa modele: yeedi k650, oraz yeedi 2 hybrdi. Obecnie rodzina produktów yeedi powiększyła się o modele serii yeedi vac. W ramach tej serii są oferowane dwa modele robotów sprzątających: 

 • yeedi vac hybrid o mocy ssania 2500 Pa 
 • yeedi vac max  o mocy ssania 3000 Pa

oraz yeedi vac station, czyli model max ze specjalną stacją samoopróżniającą, która może współpracować z każdym z tych urządzeń.

Podobnie jak poprzednie generacje produktów yeedi, roboty sprzątające yeedi vac mogą jednocześnie odkurzać oraz mopować podłogi, w kilku trybach pracy.

Posiadają funkcje mapowania pomieszczeń, czujniki antykolizyjne, krawędzi, odległości, schodów, przeszkód i przeciążenia. Nowością jest wbudowany czujnik dywanów i know-how sprzątania podłóg, dzięki czemu robot unika mopowania gdy wykryje dywan, a na twardej powierzchni pracuje cicho.

I oczywiście najważniejsza innowacja, to stacja samooprożniająca, która samoczynnie usuwa kurz do pojemnika, gdzie jest w stanie zmagazynować kurz z 30 dni sprzątania.

Dzięki wydajnym bateriom litowo-jonowym czas pracy tych robotów wynosi odpowiednio 110 min (yeedi vac hybrid) do 200 min (yeedi vac max) przy czym urządzenie samo wykrywa niski poziom baterii i w takim przypadku przerywa sprzątanie aby się doładować, po czym dalej kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym skończył.

Cena i dostępność yeedi vac series

Roboty sprzątające yeedi vac series są już dostępne w Polsce w oficjalnym sklepie firmy na Allegro. Producent oferuje 2-letnią gwarancję oraz dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

yeedi vac hybrid

yeedi vac hybrid

od1299,00 zł

stan na 19 września 2021 r.

*cena może się zmieniać w zależności od obowiązującego kursu USD lub może zależeć od okresowych promocji

yeedi vac station

yeedi vac station

od2299,00 zł

stan na 19 września 2021 r.

Sprawdź

*cena może się zmieniać w zależności od obowiązującego kursu USD lub może zależeć od okresowych promocji

Który yeedi jest dla Ciebie najlepszy?
Porównanie modeli robotów odkurzających firmy yeedi:

Porównanie modeli robotów odkurzających firmy yeedi (wrzesień 2021 r.)
Porównanie modeli robotów odkurzających firmy yeedi (wrzesień 2021 r.)

Aplikacja mobilna yeedi

Dzięki aplikacji mobilnej yeedi robot będzie sprzątał tak jak będziesz chciał – szybko i łatwo zapanujesz nad sprzątaniem z kanapy lub każdego innego dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Robot współpracuje także z Alexą i Asystentem Google’a.

 • sprzątanie strefowe
 • strefa zakazana
 • sprzątanie punktowe
 • kontrola przez apkę
 • sprzątanie obszaru
 • wirtualna granica
 • planowanie
 • zapisywanie mapy
 • użycie akcesoriów
 • instrukcje
 • sterowanie głosem
 • aktualizacje firmware’u

Aplikację yeedi pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS (iPhone) i Android ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: yeedi