„Film Pokémon: Sekrety dżungli” w październiku na Netfliksie

W ramach obchodów 25-lecia serii Pokémon w piątek 8 października 2021 r. odbędzie się premiera najnowszego filmu animowanego „Film Pokémon: Sekrety dżungli”.

„Film Pokémon: Sekrety dżungli” w serwisie Netflix

Firmy The Pokémon Company International i Netflix ogłosiły, że najnowszy film animowany z serii Pokémon będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix na całym świecie (poza Japonią, Chinami i Koreą) w piątek 8 października 2021 r. Zapowiedziany w listopadzie zeszłego roku Film Pokémon: Sekrety dżungli (tyt. oryg. Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle) to już 23. film animowany z serii Pokémon.

O czym jest „Film Pokémon: Sekrety dżungli”?

Głęboko w Lesie Okoya żyje oddział mitycznych Pokémonów Zarude, który przestrzega surowych zasad zabraniających obcym wkraczać na ich terytorium. W tej samej dżungli mieszka też Koko, chłopiec wychowywany przez samotnego Zarude’a, który opuścił oddział. Dorastając, Koko nigdy nie wątpił, że jest Zarude. Ale pewnego dnia spotyka Asha i Pikachu oraz odkrywa świat ludzi. Czy naprawdę jest Pokémonem? A może tak naprawdę jest człowiekiem? Gdy dżungli zagraża niebezpieczeństwo, więzi między Pokémonami i ludźmi — oraz miłość między rodzicem i dzieckiem — zostaną wystawione na próbę.

Zwiastunowi towarzyszą fragmenty dwóch piosenek Cyn — „Always Safe” i „No Matter What” — które artystka napisała i nagrała specjalnie do filmu. Fani usłyszą te piosenki w dniu premiery filmu. Oba utwory pojawią się tego samego dnia na popularnych platformach muzycznych.

Cyn jest jedną z wielu znanych artystek biorących udział w uruchomionym z okazji 25-lecia serii Pokémon programie P25 Music, dla którego napisała i nagrała jeszcze jedną piosenkę Wonderful.

Z okazji obchodów 25-lecia serii Pokémon chcieliśmy, aby wszyscy fani mogli obejrzeć najnowszy animowany film o przygodach Pokémonów jednocześnie — jako globalna społeczność. Filmy animowane o Pokémonach to najmocniejszy filar naszej franczyzy, a Netflix jest idealnym partnerem, który po raz kolejny pomoże nam zorganizować światowe wydarzenie dla fanów i świętować 25-lecie przygód Asha i Pikachu.

Emily Arons, pierwsza wiceprezes ds. licencji w The Pokémon Company International

Z tej okazji od dziś trenerzy będą mogli otrzymać w grach wideo „Pokémon Sword” i „Pokémon Shield” alternatywną wersję Zarude, która pojawia się w filmie, oraz Shiny Celebi, jeśli do 25 września 2021 r. zapiszą się na powiadomienia e-mailowe z Pokémon Trainer Club. Trenerzy, którzy zarejestrują się w ten sposób, otrzymają 7 października 2021 r. wiadomość e-mail od Pokémon Trainer Club zawierającą kod dystrybucyjny obu postaci.

Z okazji światowej premiery produkcji „Film Pokémon: Sekrety dżungli” fani mogą również spodziewać się aktywacji w Pokémon GO. Wkrótce zostaną ogłoszone szczegóły. Już teraz można odwiedzić oficjalną stronę filmu i włączyć się do dyskusji online, używając hasztaga #Pokemon25.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska