Serial „Układ” dostępny na Polsat Box Go

Premiera nowego serialu kryminalnego „Układ”, na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta, tylko w Polsat Box Go.

Plakat serialu „Układ” (kontynuacji serialu „Rysa”) - poziom

Kontynuację świetnie przyjętej Rysy można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, który we wrześniu zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go. W serialu Układ, kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów.

W rolach głównych zobaczymy doskonale ocenianych przez krytyków za role w Rysie Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie Układu znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial w całości jest już dostępny w serwisie Polsat Box Go, razem z innymi serialami premium w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Układ to trzymający w napięciu thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z Rysy. Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.

Nowa 8-odcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta – Układu. Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników, którzy chętnie śledzili zawiłe losy stołecznej policjantki cierpiącej na zaniki pamięci. Zdjęcia do ekranizacji powieści rozpoczęły się w grudniu 2020 roku.

Za reżyserię „Układu” odpowiada Leszek Dawid (Jesteś bogiem, W głębi lasu, Pakt). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści – Igor Brejdygant (Paradoks, Zbrodnia, Ultraviolet, Szadź), drugim scenarzystą – Bartosz Janiszewski (Ultraviolet, Wataha). Serial wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

Produkcja jest dostępna w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

źródło: Grupa Polsat Plus