Nowa motorola moto e20 trafia do sprzedaży

Motorola chce zaoferować użytkownikom jeszcze lepszą rozrywkę, wypuszczając niedrogą moto e20 z 8-rdzeniowym procesorem i Max Vision+.

Motorola moto e20

Użytkownikom smartfonów z rodziny moto e Motorola zawsze stara się oferować zestaw przydatnych funkcji w przystępnej cenie. Tak też jest w przypadku moto e20 – telefonu, który ucieszy miłośników dobrej rozrywki. Wyposażony w duży ekran, szybko reagujący, ośmiordzeniowy procesor oraz niezawodny system dwóch aparatów fotograficznych ze sztuczną inteligencją nie obciąży nadmiernie budżetu.

Na ultraszerokim ekranie filmy i czaty wideo prezentują się o wiele ciekawiej. Wyświetlacz 6,5” Max Vision HD+ w moto e20 to ostrzejszy obraz z widocznymi detalami. Dzięki proporcjom boków 20:9 można zobaczyć więcej, przewijając mniej. Dodatkowo obsługa telefonu jedną ręką jest wygodna. 

Świetnym funkcjom rozrywkowym towarzyszy wysoka wydajność i szybkość reakcji. Telefon reaguje błyskawicznie na każde dotknięcie, stuknięcie i przeciągnięcie palcem oraz pozwala na płynne przełączanie się między otwartymi aplikacji, a to za sprawą ośmiordzeniowego procesora.

Koniec z niewyraźnymi zdjęciami – teraz najciekawsze chwile z życia możesz uwieczniać szybko łapiącym ostrość aparatem o rozdzielczości 13 MP. 2-megapikselowy aparat do wykrywania głębi współdziała z aparatem głównym i umożliwia robienie profesjonalnie wyglądających portretów, automatycznie rozmywając tło. W uzyskaniu doskonałej fotografii pomagają też funkcje sztucznej inteligencji.

Bateria o pojemności 4000 mAh zapewnia pracę i rozrywkę przez 40 godzin, więc nie musisz się martwić o ładowanie. 

W tym smartfonie wszystko jest dostępne na wyciągnięcie nawet nie ręki, a palca! Czytnik linii papilarnych został dyskretnie umieszczony pod logo „batwing” z tyłu telefonu, dlatego jednym dotknięciem możesz błyskawicznie otworzyć i odblokować urządzenie. Z boku telefonu dodaliśmy także specjalny przycisk Asystenta Google, aby umożliwić łatwe sterowanie głosowe. Moto e20 działa z systemem Android 11 Go o ulepszonej funkcjonalności i z ułatwieniami dostępu.

Ceny i dostępność 

Moto e20 w wersji 2/32 GB będzie dostępna w kolorze błękitnym i grafitowym u operatora sieci Plus oraz w sklepach sieci Neonet, x-kom, na Amazon.pl i motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 449 zł. 

źródło: Motorola Polska