Czipsy gratis ze smartfonem Pixel 6, oj niezdrowo!

Google rozdaje 10.000 toreb chipsów ziemniaczanych Google Original Chips w Japonii, aby wypromować swoją najnowszą serię smartfonów Pixel 6.

Google Original Chips – Pixel 6

Najnowsze smartfony Google’a – Pixel 6 i Pixel 6 Pro będą dostarczane z Tensorem, pierwszym wewnętrznym chipsetem Google. Przed oficjalną prezentacją urządzeń firma Google przeprowadziła kampanię promocyjną opartą na chipsach ziemniaczanych. Google rozda 10000 toreb takich czipsów, wszystkie w kolorach nawiązujących do serii Pixel 6.

Google powiedziało, że wyda znacznie więcej na reklamę serii Pixel 6, a przecież w porównaniu do konkurencji, Google jest ledwo widoczne ze swoimi Pixelami.

Teraz oddział firmy – Google Japan ogłosił kampanię opartą na chipsach ziemniaczanych, aby promować pierwszy własny chipset firmy – Tensor. Chociaż Google oficjalnie jeszcze nie ujawniło możliwości Tensora.

Google Japan rozda 10.000 torebek chipsów ziemniaczanych tym, którzy się na nie zarejestrują – wszystkie są o słonym smaku „Googley Salty Flavour”, więc nie dla wszystkich dobre. Na stronie internetowej akcji czytamy, że ​​Google zaprojektowało każdą torbę tak, aby reprezentowała kolor z serii Pixel 6, na co wskazuje osadzony obraz powyżej.

Niestety nadal nie jest jasne, kiedy Google wyda Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Jon Prosser uważa, że ​​Google rozpocznie wysyłkę obu modeli 19 października 2021 roku, ale Google tego nie potwierdził.

źródło: Google Japan