Serwis VOD z tureckimi serialami Dizi dostępny w Polsce

Kanał Dizi uruchomił w Polsce własny serwis streamingowy z dostępem do kilkuset godzin tureckich seriali w cenie 4,99 zł miesięcznie.

Serwis streamingowy z tureckimi serialami Dizi

Obecny od marca tego roku w Polsce kanał telewizyjny Dizi ruszył z własną platformą streamingową, dostępną także dla polskich widzów. Serwis jest dostępny w językach angielskim, polskim i hiszpańskim, bo w krajach Ameryki Łacińskiej tureckie seriale również cieszą się także bardzo dużą popularnością. Nowa platforma streamingowa jest dostępna na 50 rynkach z całego świata.

Dostęp do Dizi kosztuje zaledwie 4,99 zł miesięcznie, a przez pierwszy tydzień można z niego korzystać za darmo. Oznacza to, że dopiero po upływie 7 dni zostanie pobrana miesięczna opłata za korzystanie. Jednak, aby zacząć okres próbny należy dodać do swojego konta kartę płatniczą, z której w przyszłości będzie pobierana opłata za subskrypcję.

Dizi ma w swojej bibliotece aż 600 godzin tureckich seriali, które dostępne są na żądanie. Wśród tytułów znajdują się między innymi: Narzeczona ze Stambułu, Kurt Seyit & Shura, Insider, Black money love czy 8th day. Wszystkie seriale są dostępne z polskim lektorem, ale można zmienić ścieżkę dźwiękową na oryginalną turecką, arabską czy bułgarską.

Seriale z serwisu streamingowego Dizi można oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie i na wybranych modelach Smart TV. Osoby, które korzystają z Apple TV mogą zainstalować aplikację na urządzeniu lub streamować za pomocą AirPlay na ekran telewizora. W sklepie Google Play nie ma jeszcze aplikacji na telewizory z Android TV, ale można spróbować udostępnić obraz za pomocą Chromecasta.

Konto w serwisie dizi.com można założyć szybko za pomocą logowania na Facebooku, Gmailu lub adresu e-mail.

Sam kanał telewizyjny Dizi (należący do SPI International) dostępny jest w ofertach sieci kablowych: UPC Polska, Vectra (Pakiet Złoty, pozycja 326) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox, pozycja 326), a także na platformie streamingowej CDA TV.

Aplikacja mobilna serwisu streamingowego Dizi
Aplikacja mobilna serwisu streamingowego Dizi

Pobierz aplikację mobilną Dizi Channel: Series & Drama, aby korzystać z serwisu na smartfonie:

źródło: Dizi | Wirtualnemedia