12. edycja „The Voice of Poland” w sobotę 11 września!

Już od soboty 11 września 2021 roku na antenę TVP2 powraca z 12 edycją jeden z lepszych muzycznych show — „The Voice of Poland”.

Najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów, zmierzą się na muzycznej scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live, które zakończy Wielki Finał. W 12. edycji programu The Voice of Poland uczestników oceniać będą: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

W show Dwójki muzyczne talenty po raz pierwszy oceniać będzie Sylwia Grzeszczak – jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Jej przeboje, które zna cała Polska, znajdują się na szczytach list przebojów. Za swoją twórczość otrzymała kilkadziesiąt najważniejszych nagród muzycznych. Na oficjalnym kanale na YouTubie utwory artystki wyświetlono dotychczas ponad 500 milionów razy!

W programie, który zadebiutował na antenie TVP2 w 2011 roku, ponownie pojawi się Justyna Steczkowska – piosenkarka, kompozytorka i skrzypaczka. Będzie to jej czwarta edycja. W dwunastej edycji trenerem ponownie będzie legenda polskiej muzyki rockowej Marek Piekarczyk,ówczesny lider formacji TSA.

W nowej odsłonie The Voice of Poland nie zabraknie tych, którzy najdłużej w historii polskiej edycji pomagają młodym talentom w rozwijaniu muzycznych skrzydeł — Tomson i Baron z zespołu Afromental zasiądą na trenerskich fotelach już po raz dziesiąty.

Premiera 12. edycji The Voice of Poland zostanie wyemitowana w sobotę 11 września 2021 roku w TVP2 o godzinie 20.00. Program będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka, a wcześniejsze odcinki na stacjach TVP Polonia i TVP Kobieta.

źródło: TVP