HBO Max w Polsce w 2022 roku

HBO opublikowało dziś oficjalny zwiastun zapowiadający start swojej usługi streamingowej HBO Max w Polsce w 2022 roku.

HBO Max startuje w Polsce w 2022 roku

Na kanale HBO Polska na YouTubie pojawił się dzisiaj pierwszy zwiastun z oficjalną informacją na temat startu usługi w naszym kraju. Będzie to 2022 rok, i raczej początek i niż druga połowa, choć dokładnej daty nie ujawniono. W przyszłym miesiącu HBO Max zadebiutuje w kolejnych sześciu europejskich krajach, my będziemy niestety musieli jeszcze poczekać kilka miesięcy.

Zwiastun przedstawia najpopularniejsze tytuły dostępne na platformie oraz mnóstwo produkcji filmowych, które swoje premiery miały w serwisie streamingowym zamiast w kinach. Takim tytułem ma być także długo oczekiwany film Diuna, który według zapowiedzi pojawi się na platformie już w dniu premiery.

Kolejnym atutem HBO Max, który z pewnością docenią polscy widzowie, jest dużo lepsza aplikacja, choć także nie pozbawiona wad (szczególnie na telewizory) – jednak nie tak niedoskonała jak HBO GO.

Kolejną zmianą, którą zauważymy jest dostęp do filmów i seriali w jakości 4K. Usługa oferuje także wsparcie dla HDR, również w postaci Dolby Vision.

HBO Max, zupełnie nowe doświadczenie streamingu, pojawi się w Polsce w 2022 roku.

HBO Max zaoferuje użytkownikom najwyższej jakości rozrywkę, w tym – po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu – produkcje, za które odpowiadają ulubione marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC, czy Cartoon Network; będą wśród nich też nagradzane produkcje Max Originals.

Europejskiej publiczności HBO Max zaprezentowane zostanie podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się w październiku br. W jego trakcie przedstawiony zostanie zarówno sam serwis, jak również jego oferta programowa, cenowa oraz wiele więcej.

W przyszłym roku do Polski ma zawitać także Disney+, ale ma to nastąpić dopiero latem. Miejmy nadzieję, że HBO Max zrobi nam wszystkim miłą niespodziankę i pojawi się znacznie wcześniej.

źródło: HBO Polska