Vectra promuje internet z modemem Wi-Fi 6 do 1,2 Gb/s

Startuje kampania Vectry promująca internet światłowodowy z modemem Wi-Fi 6 i nową prędkością do 1,2 Gb/s oraz dostępem do Netflix nawet na rok w prezencie.

Vectra nowa kampania Rozrywka zawsze tam gdzie Ty (wrzesień 2021)

Operator telewizji kablowej Vectra wprowadza do swojej oferty nowoczesny modem Wi-Fi 6, a wraz z nim zupełnie nową jakość korzystania z sieci. Co więcej, w odpowiedzi na rosnące potrzeby użytkowników, Vectra udostępnia pakiet internetowy o wysokiej przepustowości do 1,2 Gb/s. Jednocześnie firma inwestuje w dalszy rozwój platformy telewizyjnej TV Smart, dzięki której klient może zabrać ze sobą najlepszą rozrywkę praktycznie wszędzie. Dodatkowo, już po raz drugi w tym roku, Vectra przygotowała promocję oferującą dostęp do Netflix nawet do 12 miesięcy w prezencie.

Grupa Vectra rozpoczęła jesienną kampanię reklamową, w której przedstawia nową odsłonę swojej oferty opartą o możliwości superszybkiego internetu światłowodowego oraz platformę telewizyjną TV Smart. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Zawsze tam, gdzie Ty”, podkreślające misję Vectry by być blisko klientów. Na abonentów operatora czeka w ramach nowej kampanii wiele promocji, które w materiałach reklamowych ponownie prezentuje znany aktor – Cezary Pazura.

Wśród oferowanych nowości na szczególną uwagę zasługuje modem Wi-Fi 6, gwarantujący szybkie i stabilne łącze internetowe. Urządzenie wyróżnia obsługa najnowszego standardu łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6, który znacząco usprawnia działanie domowej sieci bezprzewodowej oferując m.in. wyższe transfery i bezproblemową obsługę wielu urządzeń (w tym rosnącą liczbę urządzeń smart/IoT) oraz tryb Dual Band Concurrent, umożliwiający jednoczesne korzystanie z pasma 2,4GHz i 5GHz. Modem Wi-Fi 6 wspiera także inteligentną sieć Wi-Fi w oparciu o standard Easy Mesh.

Aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników, związanym z przepustowością ich łącza internetowego, Vectra wprowadza do swojej oferty prędkość do 1,2 Gb/s. Od 1 września br. mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z pakietu internetowego 1,2 Gb/s wraz z dostępem do serwisu Netflix na 12 miesięcy w prezencie w cenie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Co istotne, nowa prędkość jest dostępna nie tylko punktowo, a na terenie niemal całej stolicy.

W ramach nowej oferty Vectry ceny wszystkich pakietów internetu zostały obniżone na pół roku

Niezależnie od wybranego wariantu (300 Mb/s, 450 Mb/s, 600 Mb/s czy 1,2 Gb/s) miesięczna opłata wyniesie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy posiadania usługi. Co więcej, w ramach wszystkich dostępnych opcji usługi internetowej klienci operatora mogą bez dodatkowych opłat i bez dekodera korzystać również z telewizyjnego Pakietu Stalowego dającego dostęp do 39 kanałów.

Z kolei każda z ofert łączących platformę telewizyjną TV Smart i usługi internetu światłowodowego jest dostępna w cenie 69,99 zł przez pierwsze pół roku. Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów niezależnie od tego na jaką prędkość internetu i ilość kanałów TV się zdecydują. Ponadto, nowi abonenci otrzymują dekoder TV Smart 4K BOX bez dodatkowych opłat oraz dostęp do serwisu muzycznego TIDAL, oferującego ponad 70 milionów utworów bez reklam w najlepszej jakości dźwięku przez 6 miesięcy, oraz 1 miesiąc dostępu do Prasy Online, liczącej ponad 100 tytułów prasy ogólnopolskiej i ok. 20 tytułów prasy lokalnej, w prezencie.

Wszystkim wymienionym ofertom towarzyszy promocja z Netflix, w ramach której można otrzymać dostęp do serwisu nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Netflix z Vectrą już po raz drugi

W ramach nowej kampanii Vectra ponownie przygotowała dla swoich klientów promocję, w ramach której można otrzymać dostęp do serwisu Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Netflix oferuje im dostęp do ich ulubionych filmów, seriali i programów, takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, czy „Irlandczyk” oraz szeroki dostęp do polskich produkcji takich jak „Kajko i Kokosz” dla najmłodszych odbiorców, czy „Sexify” i „Rojst” dla dorosłego widza. Prawdziwą zaś gratką w najbliższych dniach będzie premiera najnowszego sezonu kultowego już serialu „Dom z Papieru”, która będzie miała miejsce już 3 września br.

TV Smart to więcej niż telewizja

TV Smart to połączenie świata tradycyjnej telewizji linearnej z bogatym w multimedialne treści światem Internetu – w praktyce oznacza to szeroki wybór filmów jednej z największych bibliotek VOD w Polsce oraz tradycyjnych kanałów telewizyjnych. To również dostęp do największych serwisów SVOD na świecie w tym Netflix, Amazon Prime, HBO Go, a od niedawna nowego na polskim rynku Viaplay, ale także niezliczone aplikacje Android TV.

Platforma oparta jest o nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX, który obsługuje także treści w wysokim standardzie 4K, a także protokół Chromecast/AirPlay, pozwalający na przesyłanie obrazu z innego urządzenia na telewizor. W ramach szerokiego wachlarza usług dodatkowych urządzenia, możliwe jest także uzyskanie dostępu do programów emitowanych w ramówce telewizyjnej do 7 dniwstecz (funkcja Catch-up TV).

Dzięki funkcji Restart TV możliwe jest obejrzenie emitowanego aktualnie w telewizji materiału od początku, a także cofanie treści. Nagrywarka nPVR zapisuje materiały w chmurze, dzięki czemu dostęp do nich można uzyskać także z innych urządzeń. Dekoder TV Smart 4K BOX oferuje dodatkowo dostęp do aplikacji ze sklepu Google Play, opcję wyszukiwania głosowego, rekomendację treści oraz możliwość podłączenia pada do gier, jak również intuicyjną obsługę.

Co więcej, z kanałów telewizyjnych oraz filmów, bajek i seriali na żądanie, jak również aplikacji i gier można korzystać nie tylko na dekoderze, ale również na innych urządzeniach, na systemach Android (również w ramach Android TV) oraz iOS. TV Smart zapewnia nieograniczony dostęp do informacji, rozrywki i edukacji z dowolnego miejsca – również poza zasięgiem sieci Grupy Vectra.

źródło: Vectra