Obejrzyj online finał Męskiego Grania 2021 w Żywcu

Wczoraj można było oglądać transmisję na żywo z finału Męskiego Grania 2021, ale jeśli ktoś przegapił, ma okazję to nadrobić oglądając zapis koncertu na YouTubie!

Finał online: Męskie Granie 2021 w Żywcu

Męskie Granie powróciło w tym roku po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Przez wiele miesięcy organizacja wydarzenia stała pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście organizatorzy dostosowali formułę do panujących warunków i przedsięwzięcie doszło do skutku. Kolejna, tegoroczna edycja Męskiego Grania 2021 miała swój finał w sobotę 28 sierpnia 2021 roku w Żywcu. Podczas wielkiego finału trasy koncertowej wyjątkowej orkiestry, wystąpili między innymi Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Nie wszyscy mieli okazję być na tym koncercie na żywo, ale nic straconego, bowiem wiąż można obejrzeć zapis tego wspaniałego koncertu na profilu Męskiego Grania w serwisie YouTube.

W tym roku odbywały się po 2 koncerty w kolejnych miastach – w piątki i soboty. Męskie Granie 2021 odwiedziło Kraków, Warszawę, Poznań i tradycyjnie Żywiec.

Pierwszego dnia występowali artyści zeszłorocznej orkiestry, czyli Daria Zawiałow, Błażej Król i Igor Walaszek, a drugiego dnia tegoroczna ekipa, która stworzyła przepiękny hymn Męskiego Grania 2021 – utwór I Ciebie też, bardzo.

Męskie Granie 2021 – wielki finał w Żywcu online

Każdego roku koncert z Żywca jest transmitowany na żywo z Żywca. Tak było i w tym roku. Zapis wciąż dostępny jest na kanale YouTube Męskiego Grania i na profilu na Facebooku. Oglądajcie, póki jeszcze jest! Oprócz koncertów w trwającym ponad 7 godzin materiale znalazły się ekskluzywne materiały wideo związane z projektem oraz powtórki z poprzednich edycji.

Podczas wielkiego finału wystąpili: Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński, Natalia Przybysz, Miuosh, Kaśka Sochacka oraz Męskie Granie Orkiestra 2021 w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Tegoroczny hymn trasy Orkiestry Męskiego Grania 2021 – I Ciebie też, bardzo.

źródło: Męskie Granie