Jak przymocować AirTaga do roweru?

Firma Laut wypuściła serię uchwytów na AirTaga firmy Apple, które można przymocować do roweru, aby można było śledzić położenie roweru.

Uchwyt Laut pod siodełko rowerowe na AirTaga

Jeśli tak bardzo kochasz swojego AirTaga, że zabierasz go na romantyczne przejażdżki rowerowe (lub, co bardziej prawdopodobne, po prostu chcesz śledzić swoją słodką jazdę), mogą zainteresować Cię specjalnie przystosowanego do tego celu uchwyty rowerowe firmy Laut. Są dobrze zaprojektowane i niedrogie. Można je przymocować, wraz z AirTagiem, pod siodełkiem lub pod uchwytem na butelkę. Ten pierwszy kosztuje ok. 78 zł (19,99 USD), a drugi ok. 58 zł (14,99 USD). Warto zauważyć, że akcesoria Lauta do roweru są tak niepozorne, że złodzieje mogą się nawet nie zorientować, że ukryty jest w nich Twój AirTag.

Jeśli posiadasz drogi rower, to pewnie możesz pozwolić sobie na śledzenie go za pomocą AirTaga. To jeden z najprostszych sposobów na śledzenie lokalizacji roweru, jeśli kiedykolwiek zostanie skradziony lub po prostu zapomnisz, gdzie go zostawiłeś. Dzięki AirTagowi możesz śledzić jego lokalizację z dowolnego urządzenia Apple’a.

Nowe mocowania AirTaga firmy Laut są bardzo dyskretne, więc jest jest duża szansa, że nikt inny nie zauważy ich obecności.

Uchwyt na butelkę, składa się z dwóch części, dzięki czemu AirTag można dyskretnie ukryć w środku. Mocuje się go bezpośrednio do ramy roweru, więc nie można go od razu tak łatwo zdjąć.

Alternatywnie, jeśli nie masz uchwytu na butelkę, możesz skorzystać z uchwytu pod siodełko, pokazanego na zdjęciu u góry. Bezpiecznie mocuje się do spodu siodełka roweru, a także ukrywa się w jego wnętrzu.

Uchwyt rowerowy na butelkę ze schowkiem na AirTaga

Oba akcesoria chronią AirTaga, więc nie musisz się martwić, że Twoj tracker ulegnie uszkodzeniu. Uchwyty nie zakłócają łączności z AirTagiem, więc spokojnie można dobrze śledzić ich lokalizację.

W sieci można znaleźć sporo podobnych akcesoriów innych firm w dużo niższych cenach (już od 30 zł), wystarczy poszukać na Allegro lub w serwisie Amazon fraz typu „AirTag uchwyt rowerowy”.

źródło: Laut | Cult of Mac