„Asphalt 8: Airborne+” i „Baldo” w Apple Arcade

Klasyczna gra wyścigowa Gameloftu „Asphalt 8: Airborne” i inspirowana „Zeldą” gra fabularna „Baldo” pojawią się w Apple Arcade już w ten piątek.

Gry „Asphalt 8: Airborne+” oraz „Baldo” w Apple Arcade

Pierwotnie wydany w App Storze w 2013 roku, Asphalt 8: Airborne+ zawiera ponad 240 prawdziwych samochodów do wyboru spośród rozmaitych producentów i marek, takich jak Ferrari, Ducati, Lamborghini, McLaren, Bugatti, Mercedes, Audi, Ford i Chevrolet. Interakcje między pojazdami, środowiskami i ponad 50 szybkimi trasami w Asphalt 8 są w pełni oparte na fizyce.

Może Cię zainteresować także: „Asphalt 9: Legends” to perełka mobilnych gier wyścigowych!

Gracze mogą brać udział w wydarzeniach o ograniczonym czasie trwania, aby zdobywać nagrody, i spróbować swoich sił w ponad 400 wydarzeniach kariery, 1500 wyzwaniach mistrzostw samochodu, sześciu unikalnych trybach gry i dodatkowej zawartości dla jednego gracza.

Baldo: The Guardian Owls pochodzi od zespołu włoskiego studia NAPS. Oryginalna gra będzie wymagała od graczy rozwiązywania zagadek, odkrywania i walki w ręcznie rysowanym otwartym świecie, z główną historią i kilkoma zadaniami pobocznymi.

Obejrzyj zwiastun gry „Asphalt 8: Airborne+”:

Obejrzyj zwiastun gry „Baldo: The Guardian Owls”:

Płatna subskrypcja Apple Arcade zapewnia dostęp do katalogu ponad 200 gier bez reklam i zakupów w aplikacji na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV, z dodatkowymi tytułami dodawanymi okresowo.

źródło: Macrumors