Bank Pekao aprasza do programu beta testów swojej aplikacji

Bank Pekao postanowił wsłuchać się w głos swoich klientów i zbadać ich preferencje, dotyczące aplikacji mobilnej, udostępniając użytkownikom program beta testów PeoPay na Androida.

Testy beta aplikacji PeoPay Banku Pekao na Androida dostępne dla klientów

Zebrane od klientów uwagi pozwolą udoskonalić aplikację PeoPay i uczynić ją bardziej przyjazną użytkownikom. Bank Pekao zachęca swoich klientów, posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android, do aktywnego współtworzenia kolejnych wersji aplikacji banku. Każdy użytkownik może mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie się ona rozwijać. Aby mieć wcześniejszy dostęp do nowych funkcji i poprawek przed udostępnieniem ich wszystkim klientom, a także móc wyrażać na ich temat swoje opinie i sugerować zmiany, wystarczy zgłosić się i dołączyć do programu beta testów. 

Najnowsza wersja aplikacji PeoPay to duża zmiana w zakresie wykorzystanej technologii i szybkości działania aplikacji. Użytkownicy mają do dyspozycji nowy moduł inwestycyjny, a także jeszcze sprawniejszy moduł realizacji przelewów. Stopniowo z wprowadzanymi do aplikacji zmianami i nowościami, będziemy informować naszych testerów, na co powinni zwrócić uwagę. Zdobyty feedback będzie miał duży wpływ na wprowadzane poprawki, a nowa aplikacja będzie odzwierciedleniem tego, czego życzą sobie klienci – podkreśla Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao SA.

Osoba, która chce zapisać się na ochotnika jako tester, może to zrobić na stronie aplikacji w sklepie Google Play na smartfonie. Po wyszukaniu aplikacji PeoPay w sklepie, w szczegółach opisu należy zjechać na sam dół i pod zdaniem „Dołącz do programu testów Beta” należy wybrać „Dołącz”.

Zapisany użytkownik będzie stale otrzymywać od Pekao nowe, kolejne wersje beta aplikacji PeoPay. Może też w każdym momencie z tego zrezygnować. W jednym czasie może być zapisana ograniczona liczba testerów aplikacji. Po osiągnięciu tego limitu, zgłoszenia nie będą możliwe – chyba, że ktoś z użytkowników się wypisze.

źródło: Bank Pekao