TikTok Radio jest teraz dostępne wyłącznie na SiriusXM

Ruszyło TikTok Radio popularyzujące artystów muzycznych oraz najciekawsze trendy z tej popularnej sieci społecznościowej TikTok.

TikTok Radio SiriusXM Ch. 4

Fenomen TikTok zyskuje na popularności, ponieważ coraz więcej dostawców usług wdraża aplikację do udostępniania wideo. Najnowszym na liście jest SiriusXM, który ogłosił, że od tego tygodnia będzie gościł wyłącznie na TikTok Radio (Ch. 4), pełnoetatowy kanale muzycznym prezentującym „redefinicję popkultury” z TikToka.

Nowe TikTok Radio, które jest dostępne w pojazdach (SiriusXM for a Ride) i jako kanał strumieniowy w aplikacji SXM, na komputerach i wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Kanał będzie domem zróżnicowanej grupy kultowych twórców TikToka, którzy będą prezentować muzykę i dzielić się ciekawostkami o trendach w sieci społecznościowej.

Radio będzie zawierało cotygodniową listę przebojów – 10 najpopularniejszych piosenek w społeczności TikToka o nazwie The TikTok Radio Trending Ten, które zostaną zaprezentowane przez prowadzących twórców kanału: Billy (@8illy), Cat Haley (@itscathaley), HINDZ (@hindzsight), Lamar Dawson (@dirrtykingofpop) i Taylor Cassidy (@taylorcassidyj).

Jest to druga część współpracy między SiriusXM i TikToka, po uruchomieniu TikTok Tastemakers Series i TikTok Hits Playlist, które w maju pojawiły się na Pandorze.

Obecnie TikTok Radio nie jest dostępne w naszej szerokości geograficznej, ale po skorzystaniu z VPN-a można słuchać tego radia pod adresem: siriusxm.us/tiktokradiosxm.

źródło: PhoneArena | PR Newswire