Korzystaj z Curve i zgarnij 10 GBP premii!

Połącz wszystkie swoje karty w Curve, aby skorzystać z dodatkowego cashbacku, rabatów u partnerów oraz 10 GBP na start, po spełnieniu prostych warunków.

O usłudze Curve pisałem już na początku zeszłego roku, kiedy dodano do niej możliwość płacenia za pomocą Apple Pay, nawet jeśli Twój bank nie obsługuje tego rodzaju płatności. Usługa łączy cały Twój portfel w jedną aplikację i 1 kartę płatniczą. Można ją porównać do Spotify lub Netfliksa dla bankowości – umożliwia podłączenie dowolnej liczby kart płatniczych, a następnie przełączanie się między nimi.

Najciekawszą wartością dodaną tego rodzaju usługi jest to, że płacąc kartą Curve korzystasz z ofert dla karty swojego banku oraz tych oferowanych przez Curve, Na przykład jeśli Twój bank oferuje cashback, nie stracisz naliczanego zwrotu, a Curve doda swój Cashback ponad ten oferowany przez Twój bank.

Dokonując transakcji kartą Curve, możesz przypisać wydatki do dowolnej z połączonych kart. Co więcej, możesz to zrobić nawet po fakcie, jeśli zapomniałeś ustawić kartę, którą chciałeś obciążyć dla danej transakcji. Do aplikacji można dodawać także wszystkie swoje karty lojalnościowe, bez potrzeby noszenia ich fizycznych odpowiedników.

Teraz, rejestrując się w Curve i spełniając kilka prostych warunków możesz skorzystać z promocji, aby od razu zyskać na swoje wydatki 10 GBP (ok. 53 zł). Szczegóły znajdziesz na dole tego wpisu.

Najważniejsze funkcje Curve

  • Cashback: natychmiastowy zwrot gotówki i nagrody (do 20%) za zakupy u ulubionych marek, takich jak Rossmann, LIDL, Amazon czy Żabka. Pełną listę partnerów możesz sprawdzić na stronie usługi.
  • Korzystne kursy wymiany walut: Curve narzuca kurs wszystkim podpiętym do aplikacji kartom, więc już nigdy nie musisz martwić się o wymianę walut na wakacjach.
  • Go-Back-In Time: możliwość podróżowania w czasie za pomocą funkcji, która umożliwia zmianę płatności dokonanych niewłaściwą kartą do 30 dni po transakcji!
  • Anti-Embarrassment: nowa funkcja zapobiegająca upokorzeniu podczas płacenia w sklepie. Jeśli Twoja karta zostanie odrzucona, Curve natychmiast zamieni płatność na inną kartę z dostępnymi na niej środkami, aby zaoszczędzić stresu i czasu.
  • Zarządzanie wszystkimi swoimi kontami bankowymi: możliwość sprawdzenia swojego salda na każdym posiadanym koncie bankowym oraz historii wydatków.

Założenie konta Basic jest całkowicie darmowe. Curve to nie bank, to elektroniczny „portfel”, który dodaje specjalne funkcje wszystkim posiadanym przez Ciebie kartom. Wersje premium kart Curve Black i Curve Metal umożliwiają korzystanie z dodatkowych funkcji i cashbacków.

Curve umożliwia korzystanie z Apple Pay, Samsung Pay i Google Pay – do tych płatności nie potrzebujesz fizycznej karty, aby dokonać pierwszej transakcji! Wystarczy dodać Curve do Apple Pay i od razu płacić za zakupy smartfonem.

Skorzystaj z promocji Curve i otrzymaj 10 GBP na swoje konto!

Promocja Curve na 10 GBP

Warunki otrzymania 10 GBP dla użytkowników serwisu mobiRANK.pl: 

  1. Pobierz aplikację na Androida lub iOS-a ze sklepu App Store lub Google Play – za pomocą linku, który otrzymasz od Curve, po podaniu numeru telefonu (przyciski poniżej).
  2. Zarejestruj się w Curve i dołącz do ponad 2 mln użytkowników
  3. Dodaj i zweryfikuj swoją pierwszą kartę.
  4. Dokonaj swojej pierwszej transakcji kartą Curve. Nie musisz czekać aż otrzymasz swoją fizyczną kartę. Wystarczy, że dodasz kartę Curve do Apple Pay lub Google Pay i zapłacisz telefonem.  
  5. 10 GBP automatycznie pojawi się na Twoim koncie Curve Cash.

Promocja trwa do odwołania – dopóki poniższe linki są aktywne!

Pobierz aplikację za pośrednictwem poniższego linku – podając numer telefonu otrzymasz link do pobrania aplikacji na iOS-a i Androida oraz zarejestrujesz się w promocji uprawniającej do otrzymania 10 funtów:

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

Warunki promocji