„Temple Run: Puzzle Adventure” pojawi się w Apple Arcade

Apple ogłosiło dziś, że nowa wersja „Temple Run” pojawi się w ramach Apple Arcade – połączy ona klasyczną rozgrywkę endless run z łamigłówkami typu „dopasuj 3”.

Temple Run: Puzzle Adventure

W nowej grze mobilnej Temple Run: Puzzle Adventure gracze będą mieli za zadanie pomagać poszukiwaczce przygód, archeolog Scarlett Fox, rozwiązując zagadki, aby pokonać przeszkody. Gracze stworzą potężne kombinacje dopasowywania 3 elementów i użyją specjalnych elementów, aby zostać mistrzem świątyni, wysyłając biegaczy w pogoń za skarbem, zanim złapie ich demoniczna małpa. Nowe poziomy będą regularnie dodawane do gry w ramach kolejnych aktualizacji.

Zagraj w TEMPLE RUN jak nigdy dotąd! Rozwiąż łamigłówki, aby odkryć tajemnice starożytnego królestwa świątyń. Twórz potężne kombinacje i używaj specjalnych elementów, aby zostać mistrzem świątyni!

Nie ma ani słowa, kiedy Temple Run: Puzzle Adventure zadebiutuje w usłudze Apple Arcade, ale Apple twierdzi, że nastąpi to wkrótce.

Aktualizacja: gra trafi do Apple Arcade w piątek 17 września 2021 r.

Seria Temple Run endless runner od Imangi Studios po raz pierwszy pojawiła się w 2011 roku i była bardzo popularna, ponieważ oryginalna gra została pobrana ponad dwa miliardy razy. Ta zaktualizowana wersja nadaje nowy wymiar klasycznej rozgrywce.

Apple w ten piątek uruchomi Tetris Beat w Apple Arcade. Ta gra pozwala graczom obracać i upuszczać Tetrimino w rytm, dzięki grze zawierającej ekskluzywną muzykę od Alison Wonderland, GARZA, Hannah Diamond, Octo Octa, Dauwd, CINTHIE i innych.

źródło: Macrumors | Apple Arcade