Nowy firmware 9M6772 dla pilota Apple TV Remote 2. gen.

Apple wydało zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe w wersji 9M6772 dla nowego pilota Apple TV Remote (2. generacji).

Firmware 9M6772 pilota Apple Tv Remote (2. generacji)

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację oprogramowania układowego pilota Apple TV Remote 2. generacji, zaprojektowanego dla nowych modeli Apple TV 4K i Apple TV HD.

Nowe oprogramowanie ma numer wersji 9M6772, podczas gdy poprzednia wersja oprogramowania to 9M6336. Pamiętaj, że nie jest to wersja oprogramowania, którą widzisz w ustawieniach pilota na Apple TV.

Niestety niewiadomo, co nowego przynosi ta aktualizacja, ale prawdopodobnie rozwiązuje ona drobne błędy i problemy z wydajnością.

Firma Apple nie podała szczegółowo, jak zainstalować aktualizację oprogramowania układowego pilota Apple TV Remote, ale prawdopodobnie proces ten jest podobny jak w przypadku słuchawek AirPods – czyli dostarczana jest po cichu i bezprzewodowo, gdy Apple TV jest w stanie uśpienia. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego są instalowane w tle a pobranie oraz zainstalowanie aktualizacji może zająć trochę czasu. Nie musisz nic robić, firmware zainstaluje się automatycznie, gdy Apple TV będzie podłączone do internetu.

źródło: MacRumors