Jak oglądać materiały w Polsat Go?

Darmowy serwis streamingowy Polsat Go już wystartował – sprawdź, jak i na jakich urządzeniach oglądać filmy, seriale i programy udostępnione na platformie?

Jak i gdzie oglądać Polsat Go?

Serwis streamingowy Polsat Go dostępny jest od 16 sierpnia 2021 roku pod adresem polsatgo.pl, ale można korzystać z niego także za pomocą aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem iOS i Android. Dostępny jest także na telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Do swobodnego oglądania materiałów w Polsat Go konieczne jest połączenie z internetem o minimalnej przepustowości 2 Mb/s, oraz 25 Mb/s dla Ultra HD (4K). Wyświetlana jakość zależna jest od komputera, uruchomionych na nim w danej chwili programów (antywirusowych, p2p) i poszczególnych ustawień w odtwarzaczu.

Wystarczy założyć konto i zalogować się do Polsat Go, aby korzystać ze wszystkich możliwości serwisu. Dzięki posiadaniu konta można w każdej chwili kontynuować oglądanie od danego momentu, gdy Twój materiał nagle zostanie zatrzymany. Polsat Go zapamiętuje jakie gatunki filmów/ seriali/ transmisji najchętniej oglądasz i wybierasz. Dlatego aplikacja podpowie o nowościach, które możesz chcieć obejrzeć.

Sprawdź też: Pakiet Start w Polsat Box Go zastąpi bezpłatny Polsat Go

Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

Treści w serwisie Polsat Go są poprzedzone reklamami i dostępne bez dodatkowych opłat. Można z niego korzystać tylko na terenie Polski, natomiast treści Telewizji Polsat są dostępne dla osób z zagranicy w serwisie ipla.tv.

Dzięki profilom stworzysz listy ulubionych materiałów, do których będziesz mógł wrócić. Możesz też w łatwy sposób dzielić się dostępem do aplikacji ze swoimi domownikami. Wybór profilu pozwoli na personalizowanie aplikacji – każdy będzie mógł prowadzić swoją listę ulubionych materiałów.

Gdzie i jak oglądać Polsat Go?

Z serwisu Polsat Go można korzystać na przeglądarkach internetowych:

  • Google Chrome* (rekomendowana) 
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Safari* (macOS)
  • Edge

* W przypadku Chrome’a i Safari na urządzeniach z systemem iOS/iPadOS rekomendowane jest korzystanie z aplikacji mobilnej.

FAQ: Polsat GO

W przypadku urządzeń mobilnych konieczne jest:

  • posiadanie urządzenia mobilnego wyposażonego w jeden z następujących systemów: iOS 10/iPadOS 10 (lub wyższy) oraz Android 6.0 (lub wyższy).
  • system urządzenia mobilnego nie może być modyfikowany (tzw. „root device”, czy „jailbreak”) i powinien pochodzić z oficjalnego źródła dystrybucji producenta systemu.
  • wspieranie technologii Widevine Modular (DRM) lub Microsoft PlayReady. Informacji o wspieraniu wymienionych technologii udziela producent systemu urządzenia (test funkcjonalności Usługi na urządzeniach z systemem Android i iOS jest dostępny w Serwisie w sekcji Pomoc).
FAQ: Polsat GO

Oglądaj Polsat Go z urządzeniem Chromecast na ekranie Twojego telewizora

Dzięki tej funkcji za pomocą jednego przycisku w aplikacji Polsat Go w telefonie lub tablecie lub w serwisie polsatgo.pl w przeglądarce Google Chrome na Twoim komputerze możesz wyświetlić wideo na ekranie telewizora podłączonego do domowej sieci WiFi.

Oglądanie Polsat Go z urządzeniem Chromecast jest dostępne na polsatgo.pl w przeglądarce Google Chrome oraz w aplikacjach mobilnych Polsat Go na telefonach z systemem Android i iOS.

Polsat Go jest również dostępny na urządzeniach typu Connected TV na urządzeniach Apple Tv z systemem tvOS.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Polsat GO
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Polsat GO

źródło: Polsat Go