Uber i Kiwi łączą siły

Od teraz użytkownicy Kiwi, platformy dla podróżników, będą mogli nie tylko znaleźć korzystne połączenia, ale także skorzystać ze zniżki na przejazd z Uber. 

Logotypy Uber i Kiwi

Polacy tłumnie ruszyli na urlopy. Potwierdza to nie tylko brak miejsc w najpopularniejszych, krajowych miejscowościach, ale także wyniki badań European Travel Commission. Według nich prawie 80 proc. z nas zadeklarowało chęć podróży zagranicznej lub krajowej, zaś 35 proc. odpowiedziało, że po minionym roku potrzebuje odpoczynku bardziej niż zwykle¹. Dlatego tak chętnie i szybko wróciliśmy do szukania tanich biletów i okazji podróżniczych. Od 1 maja, na Kiwi.com odnotowano ponad 77 milionów wyszukiwań lotów pochodzących od polskich podróżnych. Najpopularniejsze kierunki rezerwowane przez Polaków na Kiwi.com w trakcie letnich miesięcy to Kijów, Paryż, Mediolan, Londyn, Rzym i Barcelona.

W nowej rzeczywistości wyjazdy powinny być nie tylko dostępne cenowo, ale przede wszystkim bezpieczne. Dlatego nowa współpraca firm Uber i Kiwi.com spodoba się tym, którzy cenią proste, oszczędne i bezpieczne rozwiązania.

Od 18 sierpnia 2021 roku, rezerwując podróż za pośrednictwem Kiwi.com, użytkownicy, którzy skorzystają z serwisu po raz pierwszy, otrzymają dedykowaną zniżkę o wartości 50 proc.² na przejazd z Uberem. Unikalny kod zostanie przekazany wraz z kartą pokładową do 6 godzin przed planowanym odlotem. Dzięki niemu użytkownicy mogą być pewni, że dotrą na lotnisko na czas, a w dodatku nie przepłacą za transfer z portu lotniczego. Oferta będzie aktywna przez najbliższe 2 miesiące.

Czym jest Kiwi.com?

Koncepcja serwisu Kiwi.com jest bliska misji Ubera – usprawnić podróżowanie. Kiwi.com wykorzystuje unikalny, zaawansowany algorytm, który wyszukuje loty niedostępne na żadnej innej platformie – bierze pod uwagę wszystkie oferowane przez branżę lotniczą opcje w celu znalezienia najlepszych tras i najtańszych biletów. Od teraz rezerwując podróż z Kiwi.com, wraz z kartą pokładową użytkownicy otrzymają również dedykowany kod na przejazd z Uber do wykorzystania w miastach, w których działa aplikacja.

¹ źródło stan z 09.07.2021, 15:00
² maksymalna kwota zniżki to 10 zł

źródło: Uber