Odkryj ukryty urok „Sneaky Sasquatch”

Podobno Wielka Stopa to tylko legenda, jednak w przeboju Sneaky Sasquatch w Apple Arcade stwór ten jest jak najbardziej prawdziwy i ma niezaspokojony apetyt… na zabawę!

Sneaky Sasquatch

W grze mobilnej Sneaky Sasquatch, dostępnej w ramach Apple Arcade, wcielasz się w zamieszkującego lasy futrzaka, a Twoim zadaniem jest zapewnienie mu pełnego brzucha i fantastycznej rozrywki bez rzucania się w oczy. Nieraz będziesz dyskretnie podkradać hot dogi obozowiczów, jednak życie Wielkiej Stopy to znacznie więcej!

Jak wygląda rozgrywka?

Proste sterowanie sprawia, że przemierzanie puszczy to bułka z masłem. Krążąc po lesie natkniesz się na sporo form aktywności — od zarzucania wędek po szlifowanie umiejętności za kółkiem na torze wyścigowym. Możesz też po prostu zaglądać w każdy zakamarek w poszukiwaniu sekretów. Nie ma ograniczeń czasowych, a więc odkrywaj świat we własnym tempie.

Dlaczego uwielbiamy tę grę?

Wielka Stopa potrafi nas rozbawić (tylko spójrz, jak przezabawnie pochłania całą butelkę keczupu)! Cała gra jest pełna psotnego humoru. Złapano Cię na podkradaniu pysznych odpadów? Strażnicy parku z niebywałą uprzejmością odprowadzą Cię z powrotem do domu.

Co warto wiedzieć, zanim zagrasz?

Właściwie wszystko co robisz — od sprzedaży zwędzonego pożywienia po straszenie nieznośnych obozowiczów — jest nagradzane gotówką, którą wydasz na lepszy sprzęt. 

Aby skutecznie zwiększyć stan swojego konta, wyrusz na ryby! W sklepie szopa kup wędkę dla początkujących za jedyne 75 monet (szybko się zwróci). Swoje zdobycze sprzedasz u niedźwiedzia, który drzemie obok Twojego domu.

Gra „Sneaky Sasquatch” dostępna jest na urządzenia z systemem iOS w ramach subskrypcji Apple Arcade:

źródło: App Store Polska