Indie World Showcase już 11 sierpnia 2021

Więcej o nadchodzących grach niezależnych przygotowanych na Nintendo dowiemy się podczas Indie World Showcase, już w środę 11 sierpnia o 18:00.

Indie World Showcase ( 11 sierpnia 2021 r. o godz. 18.00)

Firma Nintendo często organizuje Indie World Showcase, podczas których przedstawia najnowsze gry niezależne i studia zajmujące się produkcją tego typu tytułów. Nowa odsłona Indie World Showcase będzie miała premierę w środę 11 sierpnia 2021 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. W ciągu około 20 minut dowiemy się więcej o zapowiedziach ze świata Indie Games.

Każdy, kto jest na bieżąco z nowościami Nintendo, wie, że firma uwielbia swoje gry niezależne, teraz zapowiada kolejną porcję nowości.

Nintendo twierdzi, że prezentacja potrwa około 20 minut i będzie zawierała informacje o nadchodzących tytułach niezależnych, które mają zostać wydane na Nintendo Switch. Ta konsola oferuje szeroką gamę niesamowitych gier niezależnych, więc wszystko, co zaoferuje samo Nintendo, z pewnością spodoba się fanom.

Wielu ma nadzieję, że zobaczą wieści na temat nadchodzącej kontynuacji Hollow Knight, znanej jako Hollow Knight: Silksong, której niestety nie było w poprzednim Indie World Showcase. Inni będą wypatrywać wszelkich wiadomości na temat Oxenfree II: Lost Signals, kontynuacji Oxenfree, która ma się odbyć pięć lat po oryginalnej grze.

Jakie gry masz nadzieję zobaczyć w Indie World Showcase? Już jutro się przekonamy!

źródło: Nintendo