Serwis Viaplay w promocji dla klientów Vectry

Od 3 sierpnia br. Viaplay jest dostępny dla obecnych i nowych klientów Vectry. Operator zapowiedział udostępnienie wkrótce tego serwisu także klientom Multimedii.

Promocja dostepu do serwisu Viaplay dla klientów Vectra

Już od dzisiaj serwis streamingowy Viaplay, oferujący szeroki wybór filmów i seriali oraz transmitujący najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo, będzie dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Vectry. Z tej okazji operator przygotował specjalną promocję, w ramach której użytkownicy mogą korzystać z nowej platformy nawet przez 2 miesiące bez dodatkowych opłat. 

Z końcem lipca Vectra, jako pierwszy operator w Polsce, zawarła wieloletnią umowę dystrybucyjną z Nordic Entertainment Group (NENT Group), umożliwiając swoim klientom dostęp do platformy Viaplay. Serwis oferuje zarówno oryginalne treści Viaplay Originals, jak i bogatą bibliotekę międzynarodowych filmów i seriali, w tym m.in. pierwsze sezony popularnych serii „Your Honor” i „Those Who Kill” oraz film akcji „The Amazing Spiderman 2”, a także programy dla dzieci.

Dodatkowo, jako jedyny serwis w Polsce, oferuje dostęp do transmitowanych na żywo spotkań piłkarskiej Bundesligi, a w najbliższych latach również rozgrywek angielskiej Premier League oraz Formuły 1. Nowi i obecni klienci Vectry mogą skorzystać z platformy wybierając dowolną ofertę dostępną w sprzedaży od 3 sierpnia br. 

Subskrypcję serwisu streamingowego można połączyć z wybranym pakietem obejmującym dostęp do telewizji, szerokopasmowego internetu lub telefonii komórkowej. Przy 12 miesiącach zobowiązania klienci mogą skorzystać z unikalnej oferty z 2 miesiącami gratis, po tym okresie cena miesięcznego abonamentu platformy Viaplay wyniesie 34 zł. Dostępna będzie również samodzielna usługa, bez umowy terminowej, z pierwszym miesiącem za 0 zł. Przygotowane zostały także oferty łączone z usługami telewizji i internetu, obejmujące pakiety z prędkościami pobierania do 300 Mb/s, 450 Mb/s i 600 Mb/s oraz oferty pozwalające zwiększyć obecnie posiadany pakiet internetowy i atrakcyjną paczkę sportową Eleven + Viaplay za 48,99 zł, gratis przez 2 pierwsze miesiące użytkowania.

Z platformy skorzystać można również w ramach usługi TV Smart, oferującej dostęp do najlepszej rozrywki wszędzie tam, gdzie jest internet, na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Jednocześnie, aplikacja Viaplay będzie oferowana na najnowszym dekoderze w ofercie Vectry – TV Smart 4K BOX z Android TV. Wszystkie oferty dostępne są od 3 sierpnia i będą w sprzedaży co najmniej do końca października br.

źródło: Vectra