Maxcom rozszerza ofertę o akcesoria do wearables

Polska marka Maxcom rozszerza swoją ofertę produktową w kategorii wearables o akcesoria do smartwatchy.

Maxcom - akcesoria dla smartwatchy

Smartwatche i smartbandy są jednymi z hitów sprzedażowych ostatnich lat. Urządzenia te dawno przestały być jedynie akcesorium do smartfona, stając się idealnym sprzymierzeńcem w dbaniu o zdrowie, komfort, czy wygodę pracy. Ich wyświetlacz łatwo dostosować do indywidualnych gustów czy potrzeb, jednak w zakresie personalizacji to nie wszystko, co producenci mają do zaoferowania. 

Polska marka Maxcom posiada szeroką ofertę urządzeń z kategorii wearables. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest smartwatch FW35 Aurum. Jego obecni i przyszli użytkownicy dostali możliwość jeszcze lepszego dopasowanie go do swoich oczekiwań. Do oferty marki Maxcom trafiło 9 wzorów pasków, które kompatybilne są z opisywanym modelem. Znajdują się wśród nich warianty wykonane z wytrzymałego silikonu, jak również takie, które wykonano w pełni z metalu. Wszystkie modele posiadają certyfikat RoHS i Reach, więc gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Maxcom FW35 Aurum 

Smartwatch ten jest idealnym towarzyszem każdego, kto lubi aktywny wypoczynek. Sparowany ze smartfonem pozwala wygodnie sprawdzać pogodę, powiadomienia, czy wyświetli informację o przychodzącym połączeniu na dotykowym ekranie o przekątnej 1,4”. Został on wprawiony w stylową i nowoczesną kopertę o dyskretnych ramkach, co zapewnia wygodę obsługi. 

W smartwatchu nie mogło zabraknąć zaawansowanych czujników, które monitorują takie parametry jak ciśnienie i saturacja krwi, puls, czy jakość snu. Sprawdzane przez urządzenie dane mogą być wyświetlane w dedykowanej aplikacji, w języku polskim, aby umożliwić analizę stanu zdrowia. Jak na smartwatch przestało, Maxcom FW35 Aurum daje również możliwość monitorowania treningów, aby zapewnić jak najwięcej danych na temat aktywności fizycznej.

Maxcom - akcesoria dla smartwatchy

Smartwatch ten wyposażono również w szereg funkcji, które ułatwiają korzystanie ze smartfona. Umożliwia m.in. sterowanie aparatem, czy kontrolę nad odtwarzaczem plików muzycznych. Istotnym z punktu użytkowania smartwatcha aspektem jest jego zapotrzebowanie na energię. W przypadku modelu Maxcom FW35 Aurum możliwa jest jego intensywna eksploatacja przez 7 dni bez konieczności podłączania do ładowarki.

źródło: Maxcom