realme zaprezentuje MagDart 3 sierpnia podczas Magnetic Innovation Event

Nadchodzi MagDart od realme – nowa era bezprzewodowego ładowania rozpocznie się już 3 sierpnia!

Podczas Magnetic Innovation Event zostanie zaprezentowany MagDart od realme

Już 3 sierpnia 2021 roku podczas wydarzenia online realme Magnetic Innovation Event zostanie zaprezentowany MagDart – superszybki standard ładowania bezprzewodowego dla smartfonów z Androidem. MagDart to rozwiązanie opracowane przez inżynierów realme, które ma szansę rozpocząć nową erę bezprzewodowego ładowania. Ten nowatorski standard ma potencjał, aby stać się rynkowym przełomem. Jest wygodny dla użytkownika i pozwala oszczędzić czas, co do tej pory nie było mocną stroną systemów ładowania bezprzewodowego.

MagDart umożliwia ładowanie smartfonów z Androidem dużo szybciej w porównaniu do obecnej generacji rozwiązań wykorzystujących zjawisko indukcji.W trakcie realme Magnetic Innovation Event zostaną zaprezentowane akcesoria MagDart wraz z koncepcyjnym urządzeniem realme Flash.

Wydarzenie odbędzie się w formacie online i będzie można je obejrzeć w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu realme Polska na Facebooku. Wystartuje o godzinie 14:00 czasu polskiego.

realme jest jednym z rynkowych innowatorów w dziedzinie ładowania urządzeń mobilnych. W lipcu 2020 roku firma zaprezentowała ładowarkę SuperDart o mocy 125 W, a w zdecydowanej większości dostępnych również w Polsce smartfonów realme standardem jest ładowanie z mocą 30 lub 65 W. MagDart uchyla drzwi do jeszcze bardziej komfortowej przyszłości. Z szybkim ładowaniem, bez konieczności trzymania smartfonu na kablu.

Gdzie będzie można obejrzeć realme Magnetic Innovation Event?

Już we wtorek 3 sierpnia 2021 roku o godzinie 14:00 czasu polskiego na:

źródło: realme Polska