Dino z Chrome’a bierze udział w Igrzyskach

Igrzyska Olimpijskie na pewno odbywają się w mobilnej przeglądarce internetowej Chrome – Dino po złapaniu pochodni staje się sportowcem i bierze udział w konkurencjach sportowych.

Dino z Chrome'a bierze udział w igrzyskach olimpijskich

tegoroczne Igrzyska Olimpijskie są tuż za rogiem – niektóre wstępne wydarzenia zaczynają się dzisiaj. Przesunięte o rok od początkowej daty premiery, Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 nadal nie przypominają żadnego wydarzenia olimpijskiego z naszej historii. Chociaż nie ma szans na obserwowanie żadnej z konkurencji osobiście, możesz cieszyć się nową minigrą o tematyce olimpijskiej od Google’a z udziałem ulubionego dinozaura.

Ukryta minigra ze skaczącym Dino w Chromie istnieje od 2014 roku, a od czasu jej premiery otrzymała nawet kilka aktualizacji. Aby uczcić Igrzyska Olimpijskie w wielkim stylu, Google dodał kilka nowych poziomów tematycznych, które można aktywować chwytając pochodnię podczas gry na początku poziomu.

Skoki jeździeckie, gimnastyka, pływanie, skoki przez płotki można losowo uruchomić na swoim telefonie. Niestety wygląda na to, że nowe poziomy nie pojawiły się w komputerowej wersji Chrome’a ani w wersji na urządzenia z systemem iOS. Wszyscy, którzy posiadają smartfona z Androidem, śmiało mogą wypróbować swoich sił w losowych konkurencjach.

To zabawna mała rozrywka, nawet jeśli chodzi o Igrzyska w Tokio, które wciąż są niepewne na kilka dni przed ceremonią otwarcia. COVID-19 nadal bierze udział w tych wydarzeniach, a frekwencja fanów jest ograniczona. Rozmowy o odwołaniu krążą dopiero od wczoraj. Więc chociaż możesz nie być w stanie polecieć do Japonii, aby osobiście przeżyć to wydarzenie sportowe – i w zależności od tego, jak wzrośnie liczba przypadków w ciągu najbliższych dwóch tygodni, możesz nie być w stanie dokończyć oglądania ich w telewizji – przynajmniej możesz poczuć dreszczyk emocji związany z wystukaniem wysokiego wyniku w konkurencjach Dino…

Dino z przeglądarki Chrome bierze udział w konkurencjach olimpijskich
Dino z przeglądarki Chrome bierze udział w konkurencjach olimpijskich

Jeśli chcesz wypróbować je samemu, przejdź do chrome://dino na telefonie, aby rozpocząć.

źródło: Chrome, Android Police