Apple dorzuca studentom AirPodsy do komputerów Mac lub iPadów

Kupując wybrane modele Maca i iPada w ofercie dla sektora edukacji, dostajesz w prezencie AirPods i AppleCare Protection Plan taniej o 20%.

Promocja Witaj szkoło (Back to school firmy Apple (2021)

Oferta dla studentów i sektora edukacji firmy Apple z bezpłatnymi słuchawkami AirPods 2 jest już dostępna w Europie i innych regionach, w tym także w Polsce. W zeszłym miesiącu firma Apple uruchomiła w Stanach Zjednoczonych tradycyjną ofertę Back to School (Powrót do szkoły – w Polsce znany jako Witaj szkoło), w ramach której studenci, uczniowie i nauczyciele mogą zgarnąć bezpłatne słuchawki AirPods przy zakupie kwalifikującego się komputera Mac lub iPada. Teraz oferta została rozszerzona na większość krajów w Europie, a także inne regiony.

Studenci, którzy kupią kwalifikujący się model Maca lub iPada w sklepie Apple Store for Education, mogą otrzymać parę słuchawek AirPods drugiej generacji za darmo. Jeśli uczeń woli, Apple oferuje za dodatkową opłatą uaktualnienie do AirPods z etui ładowanym bezprzewodowego lub AirPods Pro.

Oprócz AirPodsów studenci mogą kupić niektóre urządzenia w specjalnej cenie. Na przykład MacBook Air z chipem M1 kosztuje 4886,79 zł (cena w Polsce) i jest dostarczany z AirPods 2, więc mówimy sporej łącznej zniżce – rabat dla sektora edukacji i minus 649,59 zł za słuchawki. Oczywiście, aby otrzymać zniżkę i ofertę, musisz udowodnić, że jesteś studentem poprzez system weryfikacji UNIDAYS.

Dodatkowo można wykupić pakiet ochronny AppleCare Protection Plan z 20-proc. zniżką. promocja jest dostępna dla obecnych i nowo przyjętych studentów, rodziców kupujących dla nich sprzęt oraz nauczycieli i pracowników na wszystkich poziomach. Zanim zrobisz zakupy, zacznij od sprawdzenia w regulaminie, czy się kwalifikujesz do tej promocji.

kategoria produktówkwalifikujące się produktyprodukt promocyjnyzniżka promocyjna
MaciMac, Mac mini, Mac Pro, MacBook Pro i MacBook Air, w tym wersje w konfigura­cjach na zamówienie (każdy z nich to „Kwalifiku­jący się Mac”).AirPods z etui ładującym
lub
AirPods z bezprzewo­dowym etui ładującym
lub
AirPods Pro
649,59 zł
iPadiPad Pro i iPad Air (każdy z nich to „Kwalifiku­jący się iPad”). 

(iPad 8. generacji i iPad mini są wyłączone z Oferty).
AirPods z etui ładującym
lub
AirPods z bezprzewo­dowym etui ładującym
lub
AirPods Pro
649,59 zł

Oferta specjalna dla sektora edukacji jest dostępna w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Portugalii i innych krajach europejskich. Apple uruchomiło również ofertę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chinach.

Promocja Apple dla sektora edukacji 2021 - słuchawki AirPods w prezencie

Uprawnieni nabywcy, którzy kupują kwalifikującego się Maca lub kwalifikującego się iPada z parą kwalifikujących się słuchawek AirPods w lokalizacji uczestniczącej w promocji, mogą uzyskać zniżki promocyjne. Uprawniony nabywca może otrzymać przy zakupie kwalifikującego się Maca lub kwalifikującego się iPada tylko jeden produkt promocyjny. Oferta jest ważna pod warunkiem dostępności produktów. Do wyczerpania zapasów. 

źródło: Apple Polska