OnePlus Nord 2 5G zadebiutuje z Buds Pro – oba urządzenia możesz przetestować!

OnePlus ogłosiło na forum swojej społeczności, że wraz z premierą smartfona OnePlus Nord 2 5G zadebiutują także słuchawki bezprzewodowe Buds Pro.

OnePlus Lab - testowanie i recenzowanie Nord 2 i Buds Pro

Jeżeli jesteś podekscytowany nadchodzącą premierą OnePlus Nord 2 5G, to teraz firma dorzuciła kolejną informację, że nowej odsłonie serii Nord towarzyszyć będzie jeszcze jedno urządzenie – dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Buds Pro! Każdy kto chce przetestować oba urządzenia, nie będzie musiał na to długo czekać! C The Lab powraca i po naszej najnowszej edycji OnePlus U1S, znowu będzie można wziąć udział w testach innego produktu niż telefon. Tym razem do programu dołączają dwa produkty – OnePlus Nord 2 5G i Buds Pro.

Firma zapraszamy „swoich ukochanych i utalentowanych użytkowników społeczności”, do dołączenia do laboratorium, aby jako pierwsi mogli poznać jeszcze niewydane produkty, zanim ktokolwiek inny będzie miał taką szansę.

Myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać influencerem technologicznym? Dołącz do The Lab i miej szansę być jednym z pierwszych, którzy zrecenzują zupełnie nowe urządzenia z serii Nord 2 i Buds Pro.

Jeśli jesteś entuzjastą technologii, który ma głęboką wiedzę i pasję do gadżetów technologicznych i chcesz, aby świat usłyszał Twój głos, masz szansę pokazać swoje doskonałe i bezstronne umiejętności recenzowania. Firma podeśle do Ciebie sample do testów.

Jak wziąć udział w selekcji OnePlus Lab?

  • 9 lipca 2021 roku: otwarcie procesu zgłoszeń do najnowszej edycji OnePlus Lab
  • 9 lipca–17 lipca 2021 roku: zespół ds. społeczności sprawdzi Twoje zgłoszenie
  • 17 lipca 2021 roku: zamknięcie procesu zgłoszeń
  • 21 lipca 2021 roku: ogłoszenie recenzentów laboratorium
  • 22 lipca 2021 roku: wysyłka urządzeń
  • do ustalenia: unboxing i embargo
  • TBD – rozpoczęcie przeglądu Lab

Kiedy możesz złożyć wniosek?

Od teraz do 17 lipca 17:59 czasu polskiego włącznie (czas 23:59 HKT).

Jak możesz złożyć wniosek?

OnePlus przywróciło swoją stronę Lab, na której można składać zgłoszenia. W aplikacji powinieneś udostępnić linki do swoich zdjęć i filmów, które już kiedyś przygotowywałeś. Pamiętaj, że linki muszą być dostępne dla przeglądających zgłoszenia.

Wyślij swoje zgłoszenie – będziesz mieć szansę stać się jednym recenzentów Nord 2 i Buds Pro! Bez dalszych ceregieli, kliknij przycisk Aplikuj teraz poniżej i się zgłoś!

Aplikuj teraz

Często zadawane pytania można znaleźć w komentarzach na forum społeczności OnePlusa lub na stronie Laboratorium.

źródło: OnePlus