Konferencja Mobiconf 2021 powraca w wersji online!

mobiConf 2021 (7-8 października 2021 r.)

Aż 20 prelegentów, 3 ścieżki tematyczne, 2 dni wypełnione wiedzą i licznymi okazjami do networkingu online – tak prezentuje się plan siódmej edycji Mobiconf, jednej z największych w Europie konferencji zrzeszających entuzjastów aplikacji mobilnych. Jesienią 7-8 października 2021 roku wydarzenie po raz kolejny połączy programistów Androida i iOS-a, project managerów i liderów biznesu – tym razem w formie online. 

Zeszłoroczna edycja Mobiconf została odwołana zgodnie z obowiązującymi wówczas obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19. W tym roku organizatorzy postanowili nie zwalniać tempa i dostosować formę wydarzenia do obecnych realiów.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i prelegentów konferencja zostanie zorganizowana on-line. Platforma, na której będzie hostowane wydarzenie, zapewnia streaming wystąpień prelegentów, możliwość spotkania 1:1 z wybranym spikerem oraz networking z losowo wybranymi współuczestnikami konferencji. 

Inicjatywa z misją wspierania rozwoju  

Znacząca część środków ze sprzedaży biletów na Mobiconf 2021 zostanie przekazana Fundacji Sarigato na wsparcie akcji Hakersi. Celem akcji jest pomoc w sfinansowaniu nauki programowania i robotyki dla podopiecznych Domów Dziecka i Ośrodków Opiekuńczych. 

Przekazane wsparcie umożliwi Fundacji zorganizowanie warsztatów kompetencji cyfrowych dla dzieci i młodzieży. 

Wiele form uczestnictwa 

Aby dołączyć do grona prelegentów, należy zgłosić swoją kandydaturę do 12 lipca 2021 r.  Bilety dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji w formie widowni dostępne są na stronie wydarzenia:

Wszelkie aktualizacje dotyczące Mobiconf 2021 będą dostępne na stronach konferencji na Facebooku i Twitterze oraz oznaczone #mobiconf2021

źródło: informacja organizatora