„The Witcher: Monster Slayer” zadebiutuje 21 lipca!

Gra mobilna z serii o Wiedźminie zatytułowana „The Witcher: Monster Slayer” wreszcie ma datę premiery i bedzie można w nią zagrać już za niecałe 3 tygodnie!

The Witcher: Monster Slayer – premiera 21 lipca 2021 r.

Wiedźmińska seria firmy CD Projekt RED doczeka się kolejnej odsłony pod tytułem The Witcher: Monster Slayer (pol. Wiedźmin: Pogromca potworów). W przeciwieństwie do pozostałych trzech gier, ta będzie dostępna tylko na urządzeniach mobilnych, ponieważ jest to gra RPG oparta na lokalizacji AR (rzeczywistości rozszerzonej).

O nowym tytule The Witcher: Monster Slayer pisaliśmy już kilka miesięcy temu, ale gra wciąż była w fazie rozwoju, a CD Projekt RED nie podawał żadnych szczegółów na temat jej premiery. Dziś polska firma ujawniła, że ​​gra pojawi się na urządzeniach z systemami iOS i Android 21 lipca 2021 roku.

Podobnie jak w Pokemon GO, gracze The Witcher: Monster Slayer zobaczą w grze otaczający ich świat przeobrażony w surową krainę fantasy znaną z uniwersum Wiedźmina. Będziesz polować na potwory jako nowicjusz więdnący, angażując się w rozgrywkę opartą na lokalizacji i zaawansowanych funkcjach AR.

Gracze, którzy zarejestrują się wstępnie na wersję gry na Androida, otrzymają stalowy miecz Kaer Morhen, który zostanie dodany do ich ekwipunku natychmiast po premierze gry. Przedmiot zapewnia graczom 10% bonusu punktów doświadczenia w grze za każdego zabitego potwora.

Obejrzyj oficjalną zapowiedź, z Warszawą w tle:

Gra mobilna Wiedźmin: Pogromca potworów będzie dostępny w sklepie App Store i Google Play, ale póki co można zarejestrować się, aby być powiadomionym o dostępności w sklepie Google’a:

źródło: phoneArena