Olimpijskie, narodowe paski Apple Watcha, ale Polski nie ma

Nowa, gorąca kolekcja patriotycznych pasków dla smartwatcha Apple Watch pojawia się w sam raz na Igrzyska Olimpijskie.

Międzynarodowe paski zegarka Apple Watch w edycji limitowanej (2021)

W przeciwieństwie do Samsunga i Google’a, Apple nie znajduje się na długiej liście oficjalnych sponsorów, partnerów i dostawców Igrzysk Olimpijskich 2020. Chociaż nie dostaniemy żadnych specjalnych edycji urządzeń firmy iPhone z serii 12 z motywami nawiązującymi do spóźnionych Igrzysk, nic nie może powstrzymać giganta technologicznego z Cupertino, aby pomóc kibicom do udekorowania swojego gadżetu w barwach narodowych.

Opaska sportowa z Międzynarodowej kolekcji jest dostępna w 22 kolorowych wzorach symbolizujących wybrane narodowości. Do każdego paska można pobrać dopasowaną tarczę.

Opaska sportowa w tej edycji wykonana jest z miękkiego, oddychającego materiału. Ma zapięcie na rzep, które pozwala ją szybko i wygodnie regulować. Dwuwarstwowy splot nylonu składa się po wewnętrznej stronie z gęstej warstwy pętelek, która tworzy miękką wyściółkę i odprowadza wilgoć. Rzepy po drugiej stronie mocno łączą opaskę, gwarantując trwałość zapięcia.

Tylko 22 rodzaje pasków może wydawać się niską liczbą w porównaniu z co najmniej 205 krajami, które mają być reprezentowane na tegorocznych igrzyskach olimpijskich. Choć nie ma polskiego wariantu, to spokojnie można wybrać kanadyjską – biało-czerwoną wersję, która spokojnie może reprezentować nasze barwy. Jeśli ktoś woli bardziej dyskretny kolor czerwieni i bieli, może wybrać japońską wersję.

Biało-czerwone paski do zegarków Apple Watch (inspirowane flagami Kanady i Japonii)
Biało-czerwone paski do zegarków Apple Watch (inspirowane flagami Kanady i Japonii)

Opaska sportowa z Międzynarodowej kolekcji dostępna jest z oficjalnymi motywami w kolorach flag Australii, Belgii, Brazylii, Kanady, Chin, Danii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Włoch, Jamajki, Japonii, Meksyku, Niderlandów, Nowej Zelandii, Rosji, RPA, Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Hiszpanii i Szwecji.

Oczywiście projekty tych pasków z „limitowanej edycji” są dość proste… i tak kolorowe, jak pozwala na to każda flaga, a jeśli naprawdę chcesz afiszować się swoim patriotyzmem, możesz również pobrać pasującą tarczę zegarka Stripes, która rozszerzy narodowy kolor na ekranie zegarka Apple Watch Series 4, Apple Watch SE lub „późniejszego” modelu.

Międzynarodowa kolekcja pasków do kibicowania dostępna jest od dzisiaj w rozmiarach 40 i 44 mm w cenie 199 zł za sztukę w oficjalnym sklepie internetowym firmy Apple.

Zrzut ekranu ze sklepu firmy Apple: Opaska międzynarodowa - edycja limitowana 2021
Zrzut ekranu ze sklepu firmy Apple: Opaska międzynarodowa – edycja limitowana 2021

No cóż, to tylko jeden z wielu powodów, dla których Apple nadal sprzedaje się lepiej od wszystkich swoich rywali w bardzo trudnej branży urządzeń do noszenia. Cóż, to fakt, że te urządzenia firmy Apple są prawdopodobnie najlepszymi smartwatchami, które można obecnie kupić.

źródło: Apple Polska