Premiera „Fundacji” na Apple TV+ 24 września!

Serwis Apple TV+ zapowiedział premierę swojego najnowszego serialu pt. „Fundacja”, na podstawie prozy Isaaca Asimova, na 24 września 2021 roku. Obejrzyj najnowszy zwiastun.

Serial „Foundation” w Apple TV+ od 24 września 2021 roku

Serial Fundacja (tyt. oryg. Foundation) na podstawie powieści Isaaca Asimova, to gorąco oczekiwany tytuł, który pojawi się na Apple TV+ już 24 września 2021 roku – tym samym powiększy rosnący katalog treści własnych serwisu streamingowego. Apple TV+ ogłosiło datę premiery w dzisiejszym komunikacie prasowym, a także udostępniło kolejny zwiastun. Każdy, kto nie był jeszcze podekscytowany nadchodzącym serialem Fundacja, z pewnością zmieni zdanie, gdy dotrwa do końca prawie dwuipółminutowego zwiastuna!

Kiedy rewolucjonista dr Hari Seldon przepowiada zbliżający się upadek Imperium, wraz z grupą lojalnych zwolenników wyrusza w najdalsze zakątki galaktyki, aby założyć Fundację, próbując odbudować i zachować przyszłość cywilizacji. Rozwścieczeni twierdzeniami Hariego, rządzący Cleonowie – długa linia cesarskich klonów – obawiają się, że ich rola w galaktyce może osłabnąć, ponieważ są zmuszeni liczyć się z potencjalną rzeczywistością utraty ich dziedzictwa na zawsze.

W serialu wystąpią nominowani do nagrody Emmy Jared Harris i Lee Pace, a także „wschodzące gwiazdy Lou Llobell i Leah Harvey”.

Oczywiście do obejrzenia serialu niezbędna jest subskrypcja Apple TV+ lub Apple One, aby cieszyć się oglądaniem Fundacji. Każdy nowy iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV lub Mac, na którym może działać najnowsza wersja systemu iOS, iPadOS, tvOS lub macOS, zakupiony od Apple lub autoryzowanego sprzedawcy Apple kwalifikuje się do otrzymania rocznej subskrypcji w serwisie Apple TV+ – ale od 1 lipca 2021 roku Apple skraca okres promocyjny do 3 miesięcy, więc warto się pośpieszyć!

W tym roku pojawią się także kolejne sezony długo wyczekiwanych seriali: The Morning Show oraz See.

źródło: Apple Newsroom