Płatność za paliwo bez kolejki do kasy w Tank&Go

Tank& Go - płatność smartfonem przy dystrybutorze (Carrefour Polska)

Carrefour Polska konsekwentnie rozwija pakiet usług finansowo-handlowych. Po zakończeniu fazy testów sieć udostępniła wszystkim użytkownikom aplikacji Mój Carrefour możliwość dokonywania mobilnych płatności za paliwo na stacjach benzynowych Carrefour. Tank&Go to kontynuacja i kolejna odsłona popularnej wśród klientów Carrefour usługi Scan&Go. Dzięki Tank&Go kupujący na stacjach benzynowych Carrefour uregulują rachunek za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, bez konieczności stania w kolejce do kas. Płatności dokonuje się zdalnie z wykorzystaniem modułu Tank&Go dostępnego w aplikacji Mój Carrefour.

Aby korzystać z usługi Tank&Go należy wcześniej zalogować się w module, wprowadzić niezbędne dane samochodu i aktywować płatności mobilne Masterpass. Podjeżdżając na stację paliw Carrefour wystarczy już tylko wybrać dystrybutor, określić kwotę transakcji, dokonać płatności i rozpocząć tankowanie. Po jego zakończeniu klient może odjechać ze stacji paliw, a fakturę otrzymuje mailowo.

W zakresie płatności mobilnych projekt realizowany jest we współpracy z firmą Mastercard.

Usługa Tank&Go uruchomiona jest obecnie w wybranych lokalizacjach – w Gliwicach przy
Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego 1, w Warszawie przy ul. Głębockiej 15 oraz na dwóch stacjach paliw w Łodzi: przy ul. Kolumny 36 oraz przy ul. Przybyszewskiego 176. Carrefour konsekwentnie rozszerzać będzie listę stacji, na których dostępne są płatności mobilne Tank&Go.

Tank&Go w aplikacji „Mój Carrefour”

Aplikacje „Mój Carrefour” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: Carrefour Polska