Jak wyglądałyby szczoteczki do zębów czy szminki od Apple’a?

Tak mogłyby wyglądać produkty codziennego użytku, gdyby Apple robiło szczoteczki do zębów, szminki, a nawet skarpetki. No kto by nie kupił tej szczoteczki do zębów?

Koncepcje produktów codziennego użytku, gdyby były produkowane przez Apple'a

Ludzie z Mackeeper stworzyli kilka świetnych koncepcji pokazujących, jak by to było, gdyby Apple projektowało produkty codziennego użytku. Na tapet wzięto produkty, takie jak szminki, szczoteczki do zębów a nawet skarpetki. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było, gdyby Apple projektowało tego typu przedmioty? Po obejrzeniu tych projektów, zaczniesz zastanawiać się nad innymi przedmiotami.

Na przykład ładowalne główki szczoteczki do zębów AirBrush wyczują, kiedy są w ustach, szczotkując tak mocno, jak każą im czujniki. Jasne, bardzo łatwo je stracić, ale będą dobrze wyglądać, dopóki będą działały dobrze.

Apple już raz próbowało swoich sił w konsoli do gier, ale Pippin nigdy nie wyglądał tak dobrze. Ale ta cena!

Jeśli Apple kiedykolwiek powróci do przestrzeni konsoli do gier, pewnie będzie to ultracienkie urządzenie o niebanalnym designie. Jeśli jest jedna rzecz, której nauczył nas PS5, to to, że konsole do gier nie muszą już być nudnymi czarnymi skrzynkami pod telewizorami.

Nowy iMac jest dostępny w siedmiu kolorach, a dzięki iLipstick – specjalnej szmince, możesz dobrać kolor do ust :) Wykonany z materiałów klasy lotniczej Twój makijaż będzie odporny na wodę, zachlapania i kurz, dzięki czemu Twój tryb portretowy będzie wyglądał perfekcyjnie.

Możesz udać się na stronę Mackeepera, aby zobaczyć inne koncepcje, które stworzyli, w tym skarpetki z wbudowanymi AirTagami. Ponownie, 56 USD za parę skarpet wydaje się trochę za dużo, ale możesz przynajmniej skorzystać z najlepszych ofert AirTagów, jakie mogliśmy znaleźć.

źródło: iMore | Mackeeper