Latem na śniegu w „Grand Mountain Adventure”

Co wybierzesz na upalne dni – narty czy snowboard? Po spokojnych zboczach gry „Grand Mountain Adventure” możesz jeździć na jednym i drugim!

Grand Mountain Adventure

W Grand Mountain Adventure Zacznij od wyboru środka lokomocji, a potem wskocz na wyciąg w sennym miasteczku Hirschalm. A gdy już wjedziesz na górę, czas na prawdziwą frajdę. To, w jaki sposób będziesz spędzać czas w Grand Mountain Adventure, zależy tylko od Ciebie, podobnie jak byłoby w prawdziwym ośrodku. Otwarty świat gry daje nieskończone możliwości, od jazdy slalomem i rywalizacji o najlepszy wynik po nieśpieszne sunięcie wokół wzgórz. Jeśli odważysz się zapuścić w bardziej oddalone miejsca, być może trafisz na niedźwiedzie, urwiska, a nawet lawiny — ale może znajdziesz też ukryte trasy czy wyzwania. Warto zaryzykować!

Dopracowane sterowanie i piękna grafika Grand Mountain Adventure sprawiają, że zjeżdżanie po stokach jest przyjemnością samą w sobie. Szykuj sprzęt — czeka Cię cała góra atrakcji na białym puchu.

Dzięki trybowi wieloosobowemu, może zebrać znajomych, połączyć się z nimi w tym samym Wi-Fi i wspólnie odkrywać góry. Rywalizuj w wyścigach lub wypróbuj nowy tryb bitwy, w którym rzucasz śnieżkami i sadzisz szyny, aby zepchnąć znajomych z kursu. Jednocześnie może grać do 16 graczy.

Przygoda zaczyna się u podnóża Hirschalm, sennego ośrodka narciarskiego w środku Alp. Zapnij narty lub deskę i skieruj się do wyciągu, ucząc się podstaw, takich jak skręcanie i skakanie. Wjedź windą do Almhütte i spróbuj swojego pierwszego wyzwania slalomowego. Za ukończenie wyzwań otrzymasz karnety narciarskie, które służą do odblokowania wyciągów narciarskich, które zabiorą Cię do nowych części góry. Wchodząc na górę, musisz stawić czoła różnorodnym wyzwaniom, takim jak slalom, slopestyle, skicross i big air. Teraz perfekcyjne skręty nie wystarczą, ale musisz też zacząć ćwiczyć triki, raile i dropy, aby ukończyć wyzwania.

I nie zapomnij zejść ze stoków i udać się w tereny backcountry. Oprócz głębokiego puchu i czystych linii, odkryjesz ukryte wyzwania i tajne karnety narciarskie. Ale bądź ostrożny – poza przygotowanymi wybiegami czekają na Ciebie niedźwiedzie, wilki, lawiny, spadające drzewa i inne niebezpieczeństwa!

W sklepie App Store i Google Play dostępna wersja demo z pierwszą górą dostępną za darmo. Musisz wykupić pełną wersję gry, aby odblokować wszystkie 7 gór, czy zdobyć ulepszone narty i deskę z podwójnymi końcówkami.

Najważniejsze funkcje gry Grand Mountain Adventure:

 • 7 ogromnych gór z otwartym światem do odkrycia,
 • ponad 100 różnych wyzwań do opanowania,
 • ponad 10 różnych rodzajów wyzwań (w tym Super G, Slopestyle, Freeride, Big Air i inne),
 • tryb wieloosobowy na różnych urządzeniach w tej samej sieci Wi-Fi,
 • obsługa kontrolera gier/joypada,
 • rankingi online – konkurencja,
 • prawdziwe ośrodki narciarskie z ruchliwymi stokami, lawinami, dziką przyrodą i zachodami słońca,
 • absolutna swoboda jazdy na nartach, gdziekolwiek chcesz, jazdy dowolną windą bez ekranów ładowania i przerw,
 • zaawansowany system trików z przewrotami, obrotem, korkami, szynami, kombinacjami i nie tylko,
 • ponad 20 godzin rozgrywki, aby ukończyć wszystkie góry,
 • Tryb Zen.

Rozszerzenie Zima 2021

Rozszerzenie Winter 2021 zawiera trzy nowe góry i można je kupić w grze:

 • Pinecone Peaks, USA – ogromny ośrodek, który łączy w sobie długie trasy zjazdowe, rozległe tereny backcountry i szeroką gamę snowparków z railami i kickerami na wszystkich poziomach zaawansowania.
 • Ben Ailig, Szkocja – grząskie wiosenne narty w środku farm, pastwisk, wąwozów i imponujących formacji skalnych.
 • Mount Fairview, Kanada – malowniczy kurort pośród gęstych lasów i wolnych rzek z idealnie przygotowanymi stokami i ekscytującymi trasami Super G.

źródło: App Store