Animowane nowości Netfliksa z Geeked Week 2021

Sprawdź podsumowanie czwartego dnia wydarzenia Geeked Week: wszystkie informacje i zapowiedzi najważniejszych projektów animowanych i anime.

W czwartek Geeked Week był w wersji animowanej! Czwarty dzień bezpłatnego wirtualnego wydarzenia obfitował w wyjątkowe ogłoszenia i zapowiedzi związane naszymi najważniejszymi projektami animowanymi i anime, takimi jak Władcy wszechświata: Objawienie, Godzilla: Singular Point, Transformers: Wojna o Cybertron i Resident Evil: Wieczny mrok. Nie udało Ci się obejrzeć czwartkowej transmisji? Żaden problem – sprawdź najnowsze wiadomości, najpopularniejsze klipy i inne materiały w podsumowaniu, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco.

Wszystkie zapowiedzi z Geeked Week Day 4

Oto dzisiejsze podsumowanie Netflix Geeked Week — wirtualnego wydarzenia dla fanów, w czasie którego ujawniamy zapowiedzi i bierzemy na tapet wszystko, co ma związek z rozrywką w serwisie Netflix.

  • „Harmidom – film”: obejrzyj wyjątkowy teaser czekającego na premierę filmu, nakręconego na podstawie uwielbianego serialu rodzinnego wytwórni Nickelodeon.
  • „Twilight of the Gods”: reżyser Zack Snyder kręci nowy serial anime osadzony w świecie mitologii nordyckiej. Ujawniamy jego gwiazdorską obsadę głosową.
  • „Mobile Suit Gundam: Hathaway”: obejrzyj wyjątkowy zwiastun tej nowej wersji kultowego serialu o robotach, od którego wszystko się zaczęło.
  • „Król szamanów”: wyjątkowy zwiastun nowego serialu anime na podstawie głośnej serii japońskiej mangi, której autorem i ilustratorem jest Hiroyuki Takei, to prawdziwa uczta dla oczu.
  • „Edens Zero”: obejrzyj wyjątkowy zwiastun nowego serialu twórcy „Fairy Tail” opartego na serii japońskiej mangi science fiction, której autorem i ilustratorem jest Hiro Mashima.
  • „Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo”: zobacz wyjątkowe ujęcia z planu trzeciego — i ostatniego — rozdziału trylogii „Wojna o Cybertron”.
  • „Exception”: obejrzyj wyjątkowy pierwszy materiał z przerażającego kosmicznego horroru w wersji anime zapowiedzianego dziś na wydarzeniu Geeked Week.
  • „Make My Day”: obejrzyj wyjątkowy teaser nowo zapowiedzianego serialu o jałowej planecie, na której nagle z podziemnych ciemności zaczynają wyłaniać się tajemnicze stworzenia atakujące jej mieszkańców.
  • „Bright: Samurai Soul”: zobacz wyjątkowe pierwsze ujęcia animowanego sequelu filmu „Bright”, którego akcja toczy się w XVIII-wiecznej Japonii — erze restauracji Meiji, w której doszło do rewolucji przemysłowej oraz głębokich przemian kulturowych i społecznych.
  • „Godzilla: Singular Point”: obejrzyj wyjątkowy klip z nowego serialu anime, który przedstawia popularnego potwora z zupełnie innej strony.

Pełną transmisję można obejrzeć tutaj:

Geeked Week można oglądać przez cały tydzień od 18:00 w serwisach: YouTube, Twitter, Twitch, Facebook i TikTok. Już dzisiaj epicki finał poświęcony projektom związanym z grami, takim jak „Wiedźmin”, „Filuś i Kubuś” i „Cobra Kai”.

źródło: Netflix