5. dzień Geeked Week, a w nim teaser „Wiedźmina 2” z ukrytą wiadomością!

Tym razem podczas wydarzenia Geeked Week rządzą gry. – w piątek poznaliśmy najnowsze informacje i zapowiedzi związanez tytułami gamingowymi takimi jak „Arcane”, „Filuś i Kubuś”, „Castlevania”, „Wiedźmin” czy „Resident Evil”.

WitcherCon już 9 lipca 2021 r.

Oto dzisiejsze podsumowanie, piątego – ostatniego już dnia Netflix Geeked Week — wirtualnego wydarzenia dla fanów, w czasie którego ujawniono zapowiedzi i wzięto na tapet wszystko, co ma związek z rozrywką w serwisie Netflix.

  • Arcane: Zobacz nowe zdjęcia i pierwsze klipy z wyczekiwanego serialu animowanego rozgrywającego się w świecie League of Legends, jednej z najpopularniejszych gier na świecie.
  • Filuś i Kubuś: Miłośnik Filusia, Wayne Brady, przygotował świeżutki, wyjątkowy teaser do gry, która stała się serialem.
  • Castlevania: Uniwersum „Castlevanii” rośnie! Obejrzyj wyjątkową zapowiedź nowego serialu o Richterze Belmoncie rozgrywającego się podczas rewolucji francuskiej.
  • Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix: Producent wykonawczy Adi Shankar i studio animacji Boobbypills po raz pierwszy przedstawiają pierwsze oryginalne anime łączące bohaterów Ubisoft w formie hołdu dla wczesnych lat 90. XX wieku.
  • Splinter Cell: Oto pierwsze zdjęcia z nadchodzącego serialu opartego na serii strzelanek na podstawie prozy Toma Clancy’ego, do którego scenariusz napisał pomysłodawca „Johna Wicka”, Derek Kolstad.
  • Far Cry: Obejrzyj wyjątkową zapowiedź najnowszej animowanej adaptacji pierwszoosobowej strzelanki „Far Cry”.
  • Stranger Things: Wygląda na to, że w środę nie wyczerpaliśmy limitu wiadomości na ten temat, dlatego sprawdź jeszcze najnowsze zdjęcia z crossovera gry Smite z serialem „Stranger Things”.
  • Wiedźmin: Obejrzyj wyjątkowy teaser sezonu 2. i sprawdź, czy potrafisz odczytać ukrytą w nim wiadomość.

Więcej ekscytujących wiadomości o uniwersum „Wiedźmina” znajdziesz znajdziesz w poniższym wpisie. Już 9 lipca 2021 roku odbędzie się specjalne wydarzenie WitcherCon organizowane przez serwis Netflix oraz CD Projekt!

  • Resident Evil: #KimJestWesker Sprawdź, kto zagra w wyczekiwanym serialu opartym na legendarnej grze.

Obejrzyj nagranie z wydarzenia Geeked Week Day 5:

Sprawdź także: