Geeked Week 2021: wszystkie informacje i zapowiedzi z pierwszego dnia

Sprawdź podsumowanie z pierwszego dnia wydarzenia Geeked Week 2021 firmy Netflix, które odbyło się w poniedziałek 7 czerwca 2021 roku – oto wszystkie informacje i ujawnione zapowiedzi.

Geeked Week 2021: Day 1 (Netflix)

Bezpłatne pięciodniowe wirtualne wydarzenie Geeked Week wystartowało 7 czerwca 2021 roku – odrazu z hukiem, mnóstwem ekscytujących ogłoszeń i wcześniej niepublikowanych zapowiedzi. Poniedziałek obfitował w informacje o filmach i serialach takich jak Cień i kość, Armia umarłych, Lupin, Kate i Wikingowie: Walhalla. Jeśli nie udało Ci się obejrzeć wydarzenia Geeked Week na żywo, to codziennie sprawdzisz najnowsze wiadomości, najpopularniejsze klipy i inne materiały w podsumowaniu, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco. Oto, co zapowiedziano podczas pierwszego dnia Netflix Geeked Week 2021 — wirtualnego wydarzenia dla fanów, podczas którego skupiono się na wszystkim, co ma związek z rozrywką w konwencji sci-fi i fantasy w serwisie Netflix.

Cień i kość: ogłoszenie obsady!

Sweet Girl: pierwsze ujęcia z planu filmu akcji z Jasonem Momoą o zdruzgotanym mężu, który przysięga zemstę na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jego żony, jednocześnie chroniąc jedyną bliską osobę, jaka mu została — swoją córkę (Isabela Merced).

Lupin: obejrzyj ekskluzywny klip z drugiego sezonu, zanim serial sensacyjny wróci na ekrany w piątek.

Krwawe niebo: reżyser Peter Thorwarth debiutuje z niepublikowanym wcześniej teaserem swojego horroru o cierpiącej na tajemniczą chorobę kobiecie zmuszonej do ujawnienia mrocznego sekretu, gdy terroryści próbują przejąć samolot, którym podróżuje ze swoim synkiem.

Krwawe niebo: reżyser Peter Thorwarth debiutuje z niepublikowanym wcześniej teaserem swojego horroru o cierpiącej na tajemniczą chorobę kobiecie zmuszonej do ujawnienia mrocznego sekretu, gdy terroryści próbują przejąć samolot, którym podróżuje ze swoim synkiem.

The Ice Road: gwiazda Amber Midthunder przedstawia ekskluzywny klip z filmu o przyzwyczajonych do lodowych szlaków twardych kierowcach tirów (Liam Neeson i Laurence Fishburne), którzy wyruszają w misję ratunkową przez zamarznięty ocean, aby ocalić uwięzionych górników.

Kate: zobacz pierwsze ujęcia i plakat z datą premiery thrillera akcji, w którym główną rolę gra Mary Elizabeth Winstead. „Kate” to historia bezwzględnej zabójczyni, która zostaje otruta i ma 24 godziny przed nieuchronną śmiercią, aby zemścić się na wszystkich, którzy zaszli jej za skórę. Nieoczekiwanie nawiązuje jednak więź z córką jednej ze swoich dawnych ofiar.

Ostatni najemnik: obejrzyj ekskluzywny, kipiący od akcji zwiastun komedii, w której występuje Jean-Claude Van Damme, o byłym agencie francuskiego wywiadu, który później został najemnikiem, a teraz wraca do gry, bo działalność mafii zagraża życiu jego syna. Aby go uratować, musi odnowić dawne kontakty i połączyć siły z grupą młodych ryzykantów.

Wikingowie: Walhalla: gwiazda serialu Sam Corlett przedstawia kulisy nowego świata niecierpliwie wyczekiwanego spin-offu, którego akcja toczy się 100 lat po zakończeniu wydarzeń z poprzedniego serialu. To fabularyzowana opowieść o dziejach najsłynniejszych wikingów w historii.

Obejrzyj pełną transmisję z pierwszego dnia Geeked Week

Geeked Week można oglądać przez cały tydzień od 18:00 w serwisach: YouTube, Twitter, Twitch, Facebook i TikTok. Już jutro najnowsze informacje o serialach na podstawie komiksów, w tym o trzecim sezonie serialu „The Umbrella Academy”, drugim sezonie „Locke and Key” oraz serialu „The Sandman”. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie GeekedWeek.com.

źródło: