Pierwsza konferencja LEGO® CON już 26 czerwca!

Grupa LEGO zapowiedziała swoja pierwszą konferencję LEGO® CON 2021, która odbędzie się 26 czerwca – będzie można ją oglądać w online!

LEGO CON - logo wydarzenia

Jeżeli chcesz zbliżyć się do świata LEGO, to nie możesz przegapić pierwszej w historii konferencji LEGO CON — internetowa impreza dla fanów LEGO na całym świecie! Dołącz na 90 minut rozrywki na żywo, pierwsze na świecie pokazy, dostęp za kulisy i nigdy wcześniej nie pokazywane próby budowania niezwykłych projektów z klocków. LEGO będziemy transmitować wydarzenie na żywo z LEGO House (The Home of the Brick) w Billund w Danii, aby przekazać najnowsze wiadomości, pierwsze na świecie prezentacje zestawów i kilku wyjątkowych gości… w tym L.L.A.M.A. Dodatkowo każdy będzie mógł głosować, udostępniać własne konstrukcje przez cały czas trwania programu i łączyć się z niesamowitą społecznością, która podziela taką samą pasję do klocków.

Czym jest LEGO CON?

LEGO® CON to wirtualna konwencja dla fanów LEGO, ale to także znacznie więcej. To rozrywka na żywo, podczas której dowiesz się jako pierwszy o nowościach i nowych zestawach. LEGO zabierze nas także za kulisy LEGO House.

Może Cię zainteresować także: Wirtualne wycieczki LEGO House w 2021 roku

Gdzie i jak obejrzeć na żywo LEGO® CON?

Wydarzenie LEGO® CON 2021 możesz transmitować na żywo tutaj (za darmo) na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na tę stronę w dniu wydarzenia i włączyć odtwarzanie.

Transmisja na żywo będzie dostępna bezpłatnie na stronie wydarzenia o godzinie 18:00 czasu polskiego, w sobotę 26 czerwca 2021 roku.

źródło: LEGO (dzięki Ewa!)