Złap 3 mies. Spotify Premium za 0 zł do 22 czerwca

Spotify przygotowało promocję 3 miesięcy dostępu Premium w ofercie Individual dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z płatnej oferty dostępu do serwisu.

Spotify Premium za 0 zł na 3 miesiące (oferta czerwiec 2021)

Osoby, które nigdy wcześniej nie korzystali z płatnej wersji Spotify Premium mogą teraz skorzystać z nowej promocji, w ramach której mogą cieszyć się dostępem do całej biblioteki serwisu bez reklam i offline przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Oferta dotyczy tylko planu Premium Individual, a po tym okresie można zrezygnować lub przedłużyć subskrypcję w standardowej cenie tylko 19,99 zł za miesiąc. Co ważne, oferta jest niedostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium. 

Może Cię zainteresować również: Spotify na Apple Watcha teraz z funkcją offline

Każdy, kto chce skorzystać z promocji, może wejść na stronę serwisu i wybrać pakiet promocyjny. Można to zrobić do 22 czerwca i korzystać do woli przez 3 miesiące, licząc od dnia wybrania pakietu Individual.

Dlaczego warto przejść na Spotify Premium?

Oferta może być dostępna również w innych regionach, ale mogą występować pewne różnice cenowe w poszczególnych krajach. Poniżej najważniejsze zalety korzystania ze Spotify Premium.

Pobieranie

Pobieranie utworów i możliwość słuchania offline.

Bez reklam

Nieprzerywane utwory reklamami.

Słuchanie

Odtwarzanie dowolnych utworów na różnych urządzeniach.

Pomijanie

Pomijanie utworów bez limitu.

W ramach Premium otrzymujesz przede wszystkim:

  • całe 3 miesiące za darmo lub 19,99 zł – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, aby po okresie 3 mies. nie została naliczona standardowa miesięczna stawka,
  • muzyka bez reklam i przerywania odtwarzania,
  • możliwość słuchania muzyki w trybie offline w dowolnym miejscu,
  • możliwość wyboru dowolnych utworów do odtwarzania i pomijania bez ograniczeń.

Zapoznaj się z warunkami oferty promocyjnej Spotify Premium.

źródło: Spotify