Z okazji Dnia Dziecka Fitbit prezentuje Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki

Fitbit Ace 3 zaprojektowany został tak, by zachęcać dzieci do ruchu kształtowania zdrowych nawyków. Teraz najmłodszych wspierać będą odznaki w stylu Minionków, nowe interaktywne tarcze zegara z Minionkami i unikalne wytłaczane paski.

Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki

Fitbit zaprezentował dziś tracker Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki, z którym dzieci, w wieku +6 lat, będą mogły aktywnie i z łatwością budować zdrowe nawyki. Towarzyszyć im w tym będą jedne z najukochańszych bajkowych postaci wszechczasów – Minionkami od Illuminations. Najnowsza odsłona trackera aktywności i snu dla dzieci Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki, daje dostęp do motywujących funkcji, takich jak cogodzinne przypomnienia o ruchu, czy dzienne cele aktywności. Ten wodoodporny tracker  zasilany jest baterią o żywotności aż do 8 dni. Fitbit prezentuje też nową interaktywną tarczę zegara z Minionkami, opaski inspirowane postaciami z bajki oraz, dostępne już wkrótce, odznaki aktywności z motywami Minionków. To wszystko w tej samej przystępnej cenie, co Fitbit Ace 3™. Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki jest dostępna od dziś, na całym świecie, za 389,00 zł.

Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki przenosi urocze postacie z filmu bezpośrednio na nadgarstki dzieci. Tematyczny  design można odnaleźć w niemal każdej części urządzenia. Tracker z unikalną żółtą opaską
z wytłoczonymi Minionkami jest odporny na upadki i wodę. Sylikonowa opaska z bumperem jest wygodna i bezpieczna. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów z limitowanej edycji, dowolny model Ace 3 można uatrakcyjnić za pomocą dodatkowych pasków z motywami Minionków w kolorze minionkowym niebieski i minionkowym czarny,  dzięki czemu wszystkie dzieci z najnowszymi urządzeniami dla dzieci od Fitbit mogą cieszyć się niezwykłymi postaciami prosto z urządzeń. 

Nowa animowana tarcza zegara dostępna jest wyłącznie w urządzeniach Ace 3. Dzięki niej dzieci mogą zostać „szefami” Minionków i zapanować nad tymi energicznymi postaciami, które biegają, tańczą, jeżdżą na deskorolce, pływają i zachęcają najmłodszych do ruchu – prosto z ekranu. Minionki ilustrują także postępy dzieci oraz ich codzienne cele, jeśli chodzi o Aktywne Minuty czy liczbę kroków. 

Zabawa nie ma końca z Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki. Już wkrótce wszyscy użytkownicy urządzeń Fitbit będą mogli cieszyć się nowymi odznakami aktywności z motywami Minionków w aplikacji Fitbit. W tym,
z postaciami trzech najbardziej ukochanych Minionków: Stuarta, Kevina i Boba. Zdobyte odznaki będą służyć jako nagrody zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz motywować do osiągania codziennych celów związanych z aktywnością fizyczną.

Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki zapewniają ten sam wysoki poziom bezpieczeństwa, co cała linia produktów Ace. Dzięki temu, dzieci mogą skupić się na budowaniu zdrowych nawyków, a opiekunowie mieć pewność, że prywatność ich pociech jest chroniona. Aplikacja Fitbit daje możliwość utworzenia konta rodzinnego, które pozwala na kontrolę prywatności i ustawianie zabezpieczeń. Jest to zalecane dla dzieci korzystających z urządzenia w wieku 12 lat i młodszych oraz wymagane do korzystania z Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki lub Ace 3. Z poziomu konta rodzica, w aplikacji, opiekunowie mogą łatwo zobaczyć postępy swojego dziecka, zarządzać tym, co jest wyświetlane w ich profilu i zatwierdzać zaproszenia do znajomych.

Aby promować budowanie zdrowych nawyków, Ace 3 i Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki działają ze specjalną wersją aplikacji Fitbit, która pokazuje najważniejsze dane, takie jak statystyki dotyczące aktywności fizycznej i snu, a także zatwierdzonych przez rodziców znajomych, , awatary i odznaki oraz daje możliwość wyboru tarczy zegara. Ace 3 został zaprojektowany tak, aby spełniać wymogi dotyczące prawa do prywatności określone przez Unię Europejską.

Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki, najnowszy tracker z popularnej linii Ace 3, jest dostępny od dziś na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców na całym świecie. Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki kosztuje 389,00 PLN.  Dodatkowe silikonowe opaski z wytłoczeniami oraz akcesoria z Minionkami są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Ace 3 i dostępne w kolorze minionkowym niebieskimi minionkowym czarnym.  Klasyczne silikonowe paski z tym samym przyjaznym dla dzieci wzorem i bumperem są również dostępne, wyłącznie na Fitbit.com, w kolorze czarnym z zapięciem w kolorze czerwonym i w kolorze niebieskim z zielonym zapięciem – ceny akcesoriów zaczynają się od 149,00 zł.

źródło: Fitbit