FreeNow świętuje Pride Month z kodami w każdy poniedziałek

Z okazji Miesiąca Dumy przewoźnik FreeNow razem z grupą Stonewall będzie opowiadał o istotnych osobach, które miały duży wpływ na rzecz praw społeczności LGBTQ+. Dodatkowo w każdy poniedziałek czerwca będzie można skorzystać z kodów zniżkowych.

FreeNow: Bądź sobą Pride Month 2021

Czerwiec to czas świętowania Pride Month, stawiania czoła uprzedzeniom oraz stawania po stronie równości i sprawiedliwości. Niezależnie, czy uda nam się celebrować w terenie czy nie, FreeNow zaprasza wszystkich do obchodów w sieci! Razem z Grupą Stonewall przewoźnik zamierza przez najbliższe cztery tygodnie opowiadać na swoim Instagramie o najważniejszych osobach i wydarzeniach, które miały istotny wpływ na rzecz praw społeczności LGBTQ+.

Może Cię zainteresować także: LEGO zapowiedziało zestaw „Każdy jest wspaniały” (40516)

FreeNow zapewnia, że edukuje swoich kierowców na temat dobrych praktyk i zwyczajów wobec każdej osoby, niezależnie od orientacji i tożsamości płciowej, by nikt nie czuł się wykluczony podczas przejazdów.

Tak ważne święto najlepiej spędza się w doborowym towarzystwie, dlatego w każdy poniedziałek czerwca FreeNow zapewni swoim klientom kody na przejazdy, które znajdziemy na profilu instagramowym @freenow.pl, aby nie ominęło nas żadne ważne dla nas spotkanie!

źródło: FreeNow