Bezcenne Chwile od Mastercard w aplikacji mobilnej Alior Banku

Wszyscy klienci indywidualni Alior Banku, posiadający w swoim portfelu dowolną kartę Mastercard, mogą korzystać z programu Bezcenne Chwile w aplikacji bankowej Alior Mobile.

Mastercard Bezcenne Chwile w aplikacji mobilnej Alior Mobile

Klienci indywidualni Alior Banku, posiadający w  portfelu dowolną kartę Mastercard, otrzymali dostęp do platformy programu Bezcenne Chwile w aplikacji bankowej. To pierwsze tego typu wdrożenie nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Po zalogowaniu do konta w aplikacji Alior Mobile klienci mogą zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, rejestrując w nim swoją kartę płatniczą. Dotychczasowi uczestnicy programu mogą z kolei sprawdzić stan konta oraz przejrzeć katalog nagród. Od teraz wszystkie funkcje są dostępne z poziomu aplikacji, a jej wygląd został dopasowany do stylu i kolorystyki Alior Banku.

Wystarczy, że właściciel karty zarejestruje ją do programu Bezcenne Chwile, a każda płatność zrealizowana za jej pomocą u dowolnego sprzedawcy, czy usługodawcy na terenie Polski automatycznie zasila konto uczestnika punktami. W prosty sposób, poprzez aplikacje Alior Mobile, można wymieniać je na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej jednak zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik, a ostatnio także nowi partnerzy: DUKA czy SMYK.  Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta.

Wdrożeniu będzie towarzyszyć promocja na start, która rozpocznie się w pierwszych tygodniach czerwca. Każdy, kto wówczas zarejestruje kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile przez aplikację Alior Mobile i wykona jedną transakcję bezgotówkową w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia przystąpienia do programu na kwotę min. 50 zł, otrzyma 4000 powitalnych punktów, co ułatwi rozpoczęcie zbierania punktów i przybliży do realizacji jednej z wybranych pasji. 

Liczą się pasje i bezcenne chwile

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Mastercard, zdecydowana większość Polaków (66%) ma swoją ulubioną pasję. To właśnie zainteresowania stały się podstawą do stworzenia katalogu nagród w programie Bezcenne Chwile. Tradycyjny katalog rzeczowy zastąpiły indywidualne cele, do realizacji których dążą uczestnicy programu. Cele te są podzielone na 8 kategorii: film, muzyka, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie. We współpracy z Mastercard Alior Bank wprowadził dodatkową kategorię nagród w programie – #EKO. Dzięki niej dbanie o środowisko i zdrowy styl życia staje się jeszcze łatwiejsze.

W związku z obostrzeniami z powodu pandemii, Mastercard rozszerza na bieżąco katalog nagród o takie, które pozwalają rozwijać pasje bez wychodzenia z domu. Wśród nich można znaleźć m.in.: trening personalny online, lekcje tańca online z choreografami Egurrola Dance studio, dostęp do spektakli teatralnych VOD, 30 dni dostępu do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, dostęp online do Preshow Party przed rozdaniem nagród  BRITS AWARDS, warsztat kulinarny online prowadzony przez Mateusza Zielonkę lub Grzegorza Zawieruchę.

źródło: Mastercard Polska | Alior Bank