Netflix organizuje „Geeked Week” od 7 do 11 czerwca!

Serwis Netflix zapowiedział swoje pierwsze tygodniowe wydarzenie online „Geeked Week”, podczas którego dowiemy się więcej na na temat nowych sezonów „Wiedźmina”, „Sandmana” i nie tylko!

Netflix Geeked Week 2021

Pierwsza edycja wydarzenia Geeked Week w historii serwisu Netflix odbędzie się od 7 do 11 czerwca 2021 roku. Podczas imprezy Netflix zaprezentuje fanom niepublikowane wcześniej informacje oraz nowe zwiastuny i zorganizuje występy na żywo oraz spotkania z popularnymi gwiazdami i nie tylko. To wszystko będzie poświęcone uwielbianym filmom i serialom z platformy Netflix. Pięciodniowe wydarzenie będzie w pełni wirtualne i całkowicie bezpłatne. Można do niego dołączyć w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na świecie. 

(…) Bycie prawdziwym fanem to coś więcej niż tworzenie GIF-ów, kupowanie gadżetów i snucie teorii o następnym przełomie akcji. To wspólne przeżywanie emocji ze społecznościami z całego świata, które uwielbiają tych samych bohaterów i te same historie. (…) Netflix Geeked, platforma rozrywkowa Netflix, chce łączyć te społeczności, dlatego postanowiliśmy zorganizować wydarzenie „Geeked Week”.

Podczas tygodnia filmowych i serialowych geeków Geeked Week możesz spodziewać się „szerokiego wachlarza ekskluzywnych wiadomości, nowych zwiastunów, grafik na żywo, drop-inów od Twoich ulubionych gwiazd i nie tylko”.

Jeśli chcesz zobaczyć, czego można się spodziewać zobacz poniższy plakat, na którym wyróżniono takie seriale jak Wiedźmin (The Witcher), Sandman, Umbrella Academy, Resident Evil (nie jest jasne, czy dotyczy to nadchodzącego anime, czy serialu aktorskiego), Sweet Tooth i Cowboy Bebop.

Już wkrótce udostępnione zostanie więcej informacji o tym, jak i kiedy będzie można oglądać wydarzenie „Geeked Week”. Informacje publikowane będą na GeekedWeek.com. Możesz także obserwować kanały społecznościowe @NetflixGeeked na Twitterze, Instagramie, Twitchu i Facebooku.

Plakat wydarzenia Geeked Week 2021 od Netfliksa

Tydzień rozpoczynający się 7 czerwca zapowiada się gorąco nie tylko w Netfliksie, w tym czasie odbędzie się także WWDC 2021 Apple’a, organizowana przez Geoffa Keighleya impreza inauguracyjna Summer Game Fest, która zadebiutuje 10 czerwca, a wirtualne targi E3 rozpoczynają się 12 czerwca.

źródło: Netflix Polska