Perfekt Match w Mobile Viking z jeszcze większą liczbą GB

Operator komórkowy Mobile Vikings dodaje bezwarunkowe +5 GB do swojej flagowej oferty dla obecnych i nowych użytkowników.

Mobile Vikings Perfect Match +5GB promo

Operatorzy komórkowi prześcigają się w tworzeniu coraz atrakcyjniejszych ofert, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Wirtualny operator społecznościowy Mobile Vikings także ulepsza swój bestsellerowy plan Perfekt MATCH, dodając do niego dodatkowe gigabajty w tej samej cenie. Vikingowie idą jednak o krok dalej i pokazują, że dbałość o użytkownika nie kończy się w momencie pozyskania jego numeru. Korzystający z usług Mobile Vikings nie mogą tej wiosny narzekać na brak atrakcji – po wprowadzeniu w kwietniu przez operatora na rynek nowej oferty internetu mobilnego, nadszedł czas na odświeżenie oferty prepaid na telefon.

Przeczytaj także: Mobile Vikings startuje z mocną promocją internetu na kartę

Perfekt MATCH staje się jeszcze bardziej perfekt, a to za sprawą zwiększenia ilości GB w pakiecie do 25 GB, przy zachowaniu ceny 25 zł. Otrzymujemy więc za darmo i bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków kolejne 5 GB transferu. Jak prezentuje się teraz bestsellerowa oferta na kartę Vikingów?

W cenie otrzymujemy naturalnie także benefity, z których słynie rogaty operator: brak zobowiązań i formalności, kumulację gigabajtów (czyli przenoszenie niewykorzystanej części pakietu na kolejny miesiąc) oraz usługę autodoładowania, dzięki której po podpięciu karty płatniczej możemy korzystać z oferty w modelu subskrypcyjnym. Oznacza to, że konto doładowywać będzie się co miesiąc automatycznie, zapewniając ciągłość usługi i wygodę korzystania porównywalną do ofert abonamentowych.

#DlaSwoichWszystko

Co jednak najważniejsze, bezwarunkowymi +5 GB w ofercie Perfekt MATCH cieszyć będą się nie tylko nowi klienci, ale także wszyscy obecni użytkownicy sieci. Mobile Vikings stawia bowiem przede wszystkim na dbałość o tych, którzy już znajdują się na ich pokładzie i nie oferuje im warunków gorszych, niż te proponowane osobom dopiero zastanawiającym się nad przeniesieniem numeru. 

To nie pierwszy raz, kiedy operator robi „swoim” taką niespodziankę. W 2018 roku Vikingowie zaskoczyli użytkowników spontanicznym poprawieniem warunków, obniżając wszystkim cenę ówczesnej oferty z 29 do 25 zł. Dlaczego? Bo z wyliczeń wyszło, że mogą. Mobile Vikings opiera się bowiem o model biznesowy, który zakłada reinwestowanie zysków z powrotem w swoich użytkowników, zamiast wypłacać natychmiastowe dywidendy inwestorom czy prowadzić drogie kampanie reklamowe w tradycyjnych mediach. 

źródło: Mobile Vikings