Rendery Apple Watch Series 7 pokazują oszałamiającą płaską konstrukcję!

Apple podobno pracuje nad nowym designem swojego smartwatcha –  Apple Watch Series 7 podobno będzie miał płaski wyświetlacz i kolory podobne do komputerów iMac.

Apple Watch Series 7 (render)

Apple Watch to najpopularniejszy zegarek na świecie. Firma Apple niewątpliwie chce kontynuować ten trend i nieznacznie zmienić wygląd zegarka Apple Watch w celu zwiększenia sprzedaży. Jon Prosser, znany z dostępu do przecieków na temat nowych produktów giganta z Cupertino, twierdzi, że Apple Watch Series 7 będzie wyposażony w płaski wyświetlacz i będzie dostępny w kolorach podobnych do tegorocznych 24-calowych komputerów iMac.

Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ firma zamierza zastosować te same zasady dotyczące „płaskich ekranów” we wszystkich swoich produktach, podobnie jak w przypadku iPhone’a, iPada, Maca, a teraz w Apple Watchu. iPhone 12 został wypuszczony na rynek z płaskim wyświetlaczem w zeszłym roku, przynosząc użytkownikom nostalgię do iPhone’a 4, a nawet nowy MacBook Air ma mieć bardziej płaski wygląd przypominający MacBooka Pro.

Krawędzie zegarka Apple Watch są zakrzywione od czasu jego wprowadzenia. Prosser mówi, że Apple Watch Series 7 będzie miał płaskie krawędzie, chociaż nie oczekuje zmiany rozmiaru ekranu. Mówi, że testowano Apple Watch z jeszcze mniejszymi ramkami, ale nie wie, „czy jest jeszcze gotowy do wprowadzenia”.

Co więcej, oczekuje się, że seria 7 pojawi się w nowych kolorach. Apple Watch Series 6 został wprowadzony na rynek w pięknym granatowym kolorze, a firma chce teraz rozszerzyć gamę kolorów. Nowy zegarek Apple’a siódem generacji będzie prawdopodobnie dostępny w nowych czerwono-zielonych kolorach, podobnie jak w niedawno wprowadzone kolory iMaca z procesorem M1 i słuchawki AirPods Max.

Mówi się, że Apple Watch Series 7 będzie mierzyło poziom glukozy we krwi za pomocą czujnika optycznego. Pogłoski o tym, że Apple pracujące nad nieinwazyjnym czujnikiem poziomu cukru we krwi pojawiły się po raz pierwszy w 2017 roku, a firma może w końcu zintegrować czujnik ze swoim nowym zegarkiem.

Nie możesz się doczekać Apple Watch Series 7? Co myślisz o płaskich krawędziach? Czy będziesz zainteresowany kupnem Apple Watcha z nieinwazyjnym monitorowaniem poziomu cukru we krwi? Napisz komentarz i daj nam znać!

źródło: iPhoneHacks