Nowa funkcja pomoże znaleźć produkty w Rossmannie

Aplikacja Rossmann PL stała się niezbędnym pomocnikiem dla wielu klientów Rossmanna podczas zakupów w drogeriach, teraz zakupy będą łatwiejsze dzięki nowej funkcji „Produkt znajdziesz…”.

Funkcja „Produkt znajdziesz...” w aplikacji Rossmann PL

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z funkcji „Produkt znajdziesz…” w aplikacji mobilnej Rossmann PL? Wystarczy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. Następnie należy kliknąć w aplikacji w produkt, którego szukamy w drogerii. Gdy na ekranie smartfona wyświetli się widok ze szczegółowymi informacjami o produkcie, należy przesunąć go nieco w dół i wybrać opcję „Produkt znajdziesz…”. Zobaczysz nazwę kategorii produktowej, w której znajduje się ten produkt i informację o numerze regału, półki oraz pozycji na regale.

„Produkt znajdziesz…” idealnie komponuje się z inną funkcją aplikacji, którą wprowadzono kilka miesięcy temu, czyli Rossmann GO. Umożliwia ona robienie zakupów bez konieczności podchodzenia do kasy. Klient skanuje produkty swoim smartfonem, a następnie płaci za nie telefonem.

W aplikacji Rossmann PL jest zarejestrowanych prawie 7 mln użytkowników. Aplikacja dostepna jest na smartfony z systemem iOS i Android:

źródło: Rossmann Polska