Nowe tarcze na Apple Watcha od Facer: NASA, Mars i Star Trek

Facer dodał do swojej aplikacji „następną generację” tarcz dla zegarka Apple Watch – obejmują one motywy związane z serialem „Star Trek”, grą „Tetris” i grafikami NASA, a wkrótce pojawią się kolejne.

Facer – tarcze dla Apple Watcha - motywy Star Trek, NASA i Tetris

To dobry dzień, aby zostać subskrybentem aplikacji Facer Premium. Osoby poszukujące wyjątkowych tarcz zegarka dla swojego smartwatcha Apple Watch mają teraz w czym wybierać, bowiem Facer wprowadził na swoją platformę tarcze Apple Watch nowej generacji. Facer posiada jedną z największych bibliotek niestandardowych tarcz dla Apple Watcha, a nowe tarcze zawierają „dynamiczne i płynnie zintegrowane motywy, aby uzyskać spójny i niepowtarzalny wygląd”.

Inne funkcje oferowane przez Facer dla użytkowników zegarków z systemem watchOS:

  • stylowe i niepowtarzalne tarcze najlepszych niezależnych projektantów i marek na świecie,
  • dynamiczne motywy obsługujące różne źródłami danych: aktywność, czujniki zegarka, godzinę/datę itp.,
  • obsługa zmiany kolorów dla jeszcze większej możliwości dostosowywania tarcz przez użytkownika,
  • łatwa instalacja za pomocą jednego dotknięcia przy użyciu Facer na iOS-a.

Oprócz nowych tarcz zegarków, Facer planuje wypuścić markowe tarcze zegarków. Niektóre marki, które są już dostępne w aplikacji Facer to: Star Trek, NASA i Tetris.

Markowe tarcze zegarków będą pojawiać się falami, a Facer twierdzi, że w nadchodzących tygodniach na platformie pojawi się znacznie więcej znanych marek. Ponadto w nadchodzących tygodniach pojawi się jeszcze więcej tarcz zegarków niezależnych projektantów, które będą obejmować również obsługę pogody, lokalizacji, wydarzeń w kalendarzu, giełdę i nie tylko.

Facer oferuje także bezpłatne tarcze zegarków, do których każdy może uzyskać dostęp, ale wiele z ogłoszonych dzisiaj nowych tarcz zegarka Apple Watch jest dostępnych tylko dla subskrybentów premium. Facer Premium to miesięczna opłata abonamentowa w aplikacji w wysokości 23,99 zł miesięcznie.

Przykładowe tarcze z aplikacji Facer:

Przykładowe tarcze dla Apple Watcha z aplikacji Facer
Przykładowe tarcze dla Apple Watcha z aplikacji Facer

Aplikację „Facer” z tarczami na Apple Watcha możesz pobrać na iPhone’a ze sklepu App Store:

źródło: Facer | iMore | 9TO5Mac