Nowy serial dokumentalny „The Me You Can’t See” w maju na Apple TV+

Nowy serial dokumentalny, na który składają się wywiady prowadzone przez księcia Harry’ego i Oprah pojawi się w serwisie streamingowym Apple TV+ już 21 maja 2021 roku.

Firma Apple w końcu ujawniła datę premiery swojego nowego serialu dokumentalnego, współtworzonego przez Oprah Winfrey i księcia Harry’ego, księcia Sussex. The Me You Can’t See, jak obecnie wiadomo, zadebiutuje 21 maja 2021 roku. Produkcja po raz pierwszy ogłoszona została w 2019 roku, zanim jeszcze było głośno o rozstaniu Harry’ego i jego żony Meghan z brytyjską rodziną królewską. Serial rzekomo skupi się na przeżyciach ludzi, którzy musieli podjąć walkę w różnych sprawach.

Apple podało również nazwiska wielu uczestników, którzy pojawią się w The Me You Can’t See. Zobaczymy takie gwiazdy jak Lady Gaga i Glenn Close, gwiazdy koszykówki DeMar DeRozan i Langston Galloway, olimpijska bokserka Virginia „Ginny” Fuchs, słynny szef kuchni Rashad Armstead i obrońca zdrowia psychicznego Zak Williams.

Harry, zdeklarowany zwolennik inicjatyw związanych ze zdrowiem psychicznym, powiedział dla The Telegraph w 2019 roku, że liczy na to, że program pomoże ludziom.

Jeśli widzowie mogą odnieść się do bólu i być może do doświadczenia, może to uratować życie, ponieważ skupimy się na profilaktyce i pozytywnych wynikachpowiedział Harry. Nauczyłem się i nadal uczę się w dziedzinie zdrowia psychicznego, chorób psychicznych i samoświadomości, że wszystkie drogi prowadzą z powrotem do naszego dobrego samopoczucia psychicznego, do tego, jak dbamy o siebie i siebie nawzajem.

Winfrey niedawno przeprowadziła wywiad z księciem i księżną Sussex w dwugodzinnym programie Oprah With Meghan and Harry: A CBS Primetime Special. Wywiad przyciągnął co najmniej 17,1 miliona widzów.

W nowym programie Harry i Winfrey będą po tej samej stronie krzesła – odpytujących… Razem będą „prowadzić uczciwe dyskusje” z wybitnymi gośćmi i „szerokim gronem ludzi z całego świata”.

Serial „The Me You Can’t See” (Apple TV+, 2021)

Urodziliśmy się w innym życiu, wychowaliśmy w różnych środowiskach, przez co jesteśmy narażeni na różne doświadczenia. Ale nasze wspólne doświadczenie jest takie, że wszyscy jesteśmy ludźmi powiedział książę Harry w oświadczeniu. Większość z nas nosi jakąś formę nierozwiązanej traumy, straty lub żalu, które są bardzo osobiste. Jednak ostatni rok pokazał nam, że wszyscy jesteśmy w tym razem i mam nadzieję, że ta seria pokaże, że siła tkwi we wrażliwości, więzi empatii i sile w uczciwości.

To nie jest pierwsza umowa dotycząca transmisji strumieniowej dla Harry’ego. On i firma producencka Meghan, Archewell Productions, niedawno podpisali wieloletnią umowę z Netflixem, a nadchodzący serial skupia się na Invictus Games. Żadne kwoty nie zostały ujawnione, ale krążą plotki na temat kwoty 150 milionów dolarów.

Winfrey, która kilka lat temu podpisała umowę z Apple TV+, ma już na swoim koncie kilka serii wywiadów w tym serwisie streamingowym.

źródło: Apple Newsroom