Biegnij z aplikacją mobilną w Wings for Life 2021!

Wings for Life World Run 2021 odbędzie się w niedzielę 9 maja 2021 roku o godzinie 13:00 – pobierz aplikację mobilną, wyznacz swój cel i biegnij w dowolnym miejscu na świecie w szczytnym celu!

Wings for Life World Run 2021

Głównym celem wielkiego wydarzenia biegowego Wings for Life World Run 2021 jest to, aby osoby z urazami rdzenia kręgowego pewnego dnia mogły z nami pobiec. Relacja z tegorocznego Wings for Life odbędzie się o godzinie 12.50 na antenie stacji TVN24. Impreza rozgrywana jest od 2014 roku, gościła już w 195 krajach, a liczba uczestników przekroczyła 740 tysięcy. Licznik przebiegniętych kilometrów wskazuje niemal 7,4 miliona, a zebrana do tej pory kwota to niemal 30 milionów euro. Do biegu zgłosiło się już dziewięć tysięcy Polaków.

Na czym polega Wings for Life?

W imprezie Wings for Life może wziąć udział każdy, bez względu gdzie się znajduje. Tysiące ludzi startują w biegu w tym samym czasie w różnych częściach świata. Przed pandemią należało biec tak szybko, dopóki nie wyprzedzi nas samochód pościgowy. Obecnie auto zastępuje specjalnie przygotowana do tego celu aplikacja mobilna Wings for Life World Run. Przed pandemią Adam Małysz prowadził samochód pościgowy. Tym razem jego rola jest inna – będzie głosem w aplikacji, która będzie informować o sytuacji biegacza.

Ścigasz się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla szczytnego celu. 100% Twojej opłaty startowej wesprze badania nad rdzeniem kręgowym i pozwoli na odnalezienie metody leczenia jego urazów.

Całość kwoty zebranej za pakiety startowe, który w Polsce wynosi 68 zł, przeznaczona jest na badania nad rdzeniem kręgowym i znalezieniem metody leczenia jego przerwania.

Jak wziąć udział w Wings for Life 2021?

Pobierz aplikację Wings for Life World Run i wybierz, jak chcesz biec: w pojedynkę, ze znajomymi lub w Zorganizowanym Biegu z Aplikacją.

Dzięki Aplikacji, możesz uczestniczyć w Wings for Life World Run gdziekolwiek chcesz. Jednego dnia, o tej samej godzinie, wyruszysz przed siebie razem z uczestnikami z całego świata. W ślad za Wami ruszy wirtualny Samochód Pościgowy.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie i przenieść rejestrację z indywidualnego Biegu z Aplikacją na Zorganizowany Bieg z Aplikacją w wybranej lokalizacji. Jedynym warunkiem jest dostępność miejsc na liście startowej oraz brak przeciwwskazań do grupowego biegu w związku z aktualną sytuacją. Oczywiście wpisowe na indywidualny Bieg z Aplikacja również zostanie przepisane.

Ustawienie celu w Wings for Life World Run

Aplikacja mobilna

W Wings for Life World Run uczestnicy startujący na całym globie ruszają jednocześnie. Nie ma tradycyjnej linii mety – zastępuje ją Samochód Pościgowy, który Cię goni! Biegniesz lub jedziesz na wózku tak szybko, jak tylko jesteś w stanie dopóki Cię nie złapie. Korzystając z aplikacji Wings for Life World Run możesz startować w dowolnym miejscu na świecie.

Zarejestruj się do biegu poprzez Aplikację i weź w nim udział. Gdy go ukończysz, Twoje nazwisko trafi na globalna listę wyników.

Aplikacja Wings for Life World Run to:

  • oficjalna Aplikacja na bieg 9 maja 2021 o 13:00 czasu polskiego (11:00 UTC)
  • wirtualny Samochód Pościgowy – ruchoma linia mety
  • tracking GPS
  • kalkulator celu i tryb treningowy
  • unikatowe komunikaty audio (w dniu biegu również w języku polskim)
  • funkcje udostępniania: zapraszanie znajomych i dzielenie się sukcesami
  • funkcja wpłacania datków
  • aplikacja dostępna w 13 językach
Aplikacja mobilna Wings for Life World Run

Uwaga: Pozostawienie GPS-a działającego w tle powoduje szybsze zużycie baterii, dlatego zawsze pamiętaj aby naładować telefon przed biegiem.

Zjedz dobre śniadanie, pobierz apkę i miłej zabawy!

źródło: Wings for Life World Run