Google w przypadkowym tweecie ogłosiło Pixel Buds A-Series

Na oficjalnym profilu Androida na Twitterze, Google przypadkowo opublikowało, po czym usunęło wpis zapowiadający słuchawki Pixel Buds A-Series – najwyraźniej premiera jest blisko.

Pixel Buds Series-A - obrazek z Twittera @Android

Wygląda na to, że Google trochę się pośpieszyło. Na oficjalnym koncie Androida na Twitterze zamieszczono zdjęcie „Pixel Buds A-Series” i poinformowano, że tańsze słuchawki douszne „już są”. Tyle, że… nie do końca. Google jeszcze nie ogłosiło oficjalnie Pixel Buds Serii A, które mają być sprzedawane po niższej cenie niż standardowy model za 179 USD.

Tweet, w którym wspomniano również o „jakości dźwięku i szybkim parowaniu przez Bluetooth” najnowszych słuchawek Google’a, został usunięty. Google często przedwcześnie tweetuje informacje o przyszłych produktach, ale wydaje się, że tym razem był to po prostu błąd.

Start Google I/O 2021 zaplanowano na dwa tygodnie od 18 maja 2021 roku. Ale na podstawie błędnie zaplanowanego tweeta wygląda na to, że Pixel Buds A-Series są bardzo gotowe do pracy. Może w końcu zostaną przedstawieni, zanim rozpocznie się konferencja programistów.

Słuchawki douszne pojawiły się także już w e-mailu marketingowym do klientów. Wyglądają w dużej mierze identycznie jak Pixel Buds z 2020 roku, więc przekonamy się, gdzie firma poszukała oszczędności w nowym modelu, aby obniżyć jego koszty.

Zrzut ekranu tweeta o Pixel Buds Series-A na koncie @Android
Zrzut ekranu tweeta o Pixel Buds Series-A na koncie @Android

źródło: @Android (Twitter) | The Verge